Chybová zpráva: "skript na této stránce způsobuje zpomalení aplikace Internet Explorer"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 175500 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Vzhledem k tomu, že některé skripty může trvat nadměrných čas spuštění, aplikace Internet Explorer zobrazí výzvu k rozhodnout, zda chcete pokračovat ve spouštění skriptu pomalé. Některé zkoušky a srovnávací testy mohou použít skripty, které bude trvat velmi dlouho. Proto je vhodné zvýšit množství času, který uplyne, než se zobrazí okno se zprávou. V aplikaci Internet Explorer lze v konkrétním klientským počítačům úpravou položky registru změnit hodnotu časového limitu skriptu.

Další informace

V některých případech webové stránky obsahuje skript, který trvá nezvykle dlouho spustit. Skriptování ovládacího prvku ActiveX na webové stránce k přenosu velkého souboru nebo spuštění dotazu rozsáhlou databázi často způsobí, že významně k dlouhé prodlevě. Internet Explorer 3.02 zjistí dlouhé zpoždění a vyzve uživatele dialogové okno, které se nahrazuje tímto:
Tato stránka obsahuje skript, který trvá nezvykle dlouhou dobu na dokončení. Tento skript ukončit klepnutím na tlačítko Storno.
Ekvivalentní zprávou pro aplikaci Internet Explorer verze 4.0 až 8 se nahrazuje tímto:
Skript na této stránce způsobuje zpomalení aplikace Internet Explorer. Pokud jej nadále spustit, může počítač přestat reagovat. Chcete skript přerušit?
Tento mechanismus umožňuje uživateli ukončit misbehaved skript, který spustí nekonečnou smyčkou nebo jinak probíhá pomalu.

V aplikaci Internet Explorer 3.02 toto okno se zprávou se může zobrazit v počítačích se systémem Windows 95. Prohlížeče verze 3.02 konkrétně zamýšlí v tématu, pokud má vlákno skript odčerpávané všechny zprávy systému windows v posledních pěti sekund. Neexistuje žádný způsob, jak obejít tento časový limit pro aplikaci Internet Explorer 3.02. Pokud používáte ovládací prvek ActiveX s dlouhou dobu blokování operací, ovládací prvek ActiveX by buď zaměstnat události mechanismus a vrátit ovládací prvek volajícímu nebo volání PeekMessage každých pět sekund časový limit pro obnovení.

Aplikace Internet Explorer 4.0 a novější verze limitu již pevnou hodnotu, na základě zpráv systému Windows. Aplikace Internet Explorer nyní sleduje celkový počet příkazů spuštěn skript a obnoví hodnotu při každém novém spuštění skriptu je spuštěn, například po vypršení časového limitu nebo z obslužné rutiny pro aktuální stránku s skriptovací stroj. Aplikace Internet Explorer zobrazí dialogové okno "dlouhotrvající skript", když tuto hodnotu nad prahovou hodnotu množství. Aplikace Internet Explorer není kontrolována na každou instrukci zobrazíte, pokud je nad limit. Pravidelně skriptovací stroj dotazuje se počet příkazů, které jsou provedeny v aplikaci Internet Explorer a zkontroluje aplikace Internet Explorer, která je nad limit. Z důvodu tohoto mechanismu je možné spustit více než výchozí limit bez dialogu, pokud dokončí zpracování celého skriptu před hlasování motoru skriptu aplikace Internet Explorer.

Chcete-li změnit tuto hodnotu časového limitu v aplikaci Internet Explorer verze 4.0 až 8, přejděte "Automatická oprava$$$$ Pokud ale Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám$$$$

Automatická oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte oprava tlačítko nebo odkaz, klepněte na tlačítko Spustit v dialogovém okně Stažení souboru a potom postupujte podle pokynů v opravě průvodci.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Opravit tento problém
Oprava 50403
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2

Poznámky
 • Tento průvodce může požádat pouze Anglická verze. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud právě nejste u počítače, který má daný problém, uložte řešení opravy na jednotku flash nebo na disk CD a spusťte je v počítači, který má tyto potíže.

Přejděte "Byly potíže vyřešeny?$$$$Chtěl bych si to opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Při nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Proto postupujte přesně podle následujících kroků. Pro zvýšení ochrany proveďte před úpravami zálohu registru. Pokud pak dojde k potížím, budete moci registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows


Chcete-li změnit tuto hodnotu časového limitu v aplikaci Internet Explorer verze 4.0 až 8, postupujte takto:
 1. Pomocí Editoru registru, například Regedt32.exe, otevřete thiskey:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Styles

  Poznámka: Pokud klíč styly není k dispozici, vytvořte nový klíč, který se nazývá styly.
 2. Vytvořte novou hodnotu DWORD s názvem "MaxScriptStatements" pod tímto klíčem a nastavte hodnotu na požadovaný počet příkazů skriptu. Je-li se o hodnotu, která je třeba nastavit na aure, nastavíte hodnotu DWORD na hodnotu 0xFFFFFFFF, aby se zabránilo dialogové okno.
Ve výchozím tento klíč neexistuje. Pokud klíč nebyl přidán, výchozí limit prahovou hodnotu pro dialogové okno časový limit je 5 000 000 příkazy pro aplikaci Internet Explorer 4 a novější verze.

Vzhledem k tomu, že aplikace Internet Explorer verze 4.0 až 8 časový limit vychází počet příkazů skriptů, které jsou spouštěny, nezobrazí dialogové okno vypršení časového limitu během prodlevy ActiveX ovládacího prvku nebo přístup k databázi. Budou i nadále zjišťovány nekonečné smyčky ve skriptu.

Byly potíže vyřešeny?

 • Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotoví s tímto oddílem. Pokud potíže přetrvávají, můžete Obraťte se na podporu.
 • Uvítáme vaše názory. Sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Automatická oprava"blogu nebo nám odešlete e-mailu

Odkazy

Další informace o rychlosti, zabezpečení a přizpůsobivost aplikace Internet Explorer 8 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/Windows/Internet-Explorer/get-the-Facts/mythbusting.aspx

Vlastnosti

ID článku: 175500 - Poslední aktualizace: 3. března 2014 - Revize: 10.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbfixme kbmsifixme kbcode kbfaq kbhowto kbscript kbmt KB175500 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 175500

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com