Tõrketeade: "Sellel lehel skript aeglustab Internet Exploreri tööd"

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 175500 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Sest mõned skriptid võib võtta liiga palju aega, küsib Internet Explorer kasutaja otsustada, kas jätkata jooksvate aeglane skripti. Mõned katsed ja võrdlusnäitajad võivad kasutada skripte, et pikka aega joosta. Seetõttu võite suurendada aega, mis möödub enne, kui kuvatakse teateboks. Internet Exploreri skripti ajalõpu väärtust saab muuta konkreetse kliendi arvutites registri kande muutmise.

Lisateave

Mõnikord, veebileht sisaldab skripti, mis võtab ebatavaliselt kaua joosta. Kui on skriptimine, ActiveX-juhtelemendi veebilehele üle väga suur fail või suure andmebaasi päringu käivitamine, see põhjustab tihti märkimisväärselt pikka viivitust. Internet Explorer 3.02 tuvastab pikaajaline hilinemine ja küsib kasutaja dialoogiboks, mis sõnastatakse järgmiselt:
See leht sisaldab skripti, mis võtab ebatavaliselt kaua aega lõpuni. See script nüüd lõpetamiseks klõpsake nuppu Loobu.
Internet Exploreri versioonid 4.0 kuni 8 samaväärse teateboksis sõnastatakse järgmiselt:
Sellel lehel skript aeglustab Internet Exploreri tööd. Kui see jätkab töötamist, võib teie arvuti hanguda. Kas soovite skripti katkestada?
See mehhanism võimaldab kasutajal peatus misbehaved skripti, mis satub lõputu tsükli või muul moel täidab aeglaselt.

Internet Explorer 3.02, kuvatakse vastav teade arvutites töötab Windows 95. Brauseri versiooni 3.02 otsib konkreetselt näha, kui skript niit on pumbatakse teadetes windows viimase viie sekundi jooksul. Seal on kuidagi alistada see ajalõpuperioodi Internet Explorer 3.02 puhul. ActiveX-juhtelemendi kasutamisel pikk blokeerimise operatsioonid seda juhtelementi tuleks kas tööle mõne sündmuse mehhanism ja tagasipöördumise juhtelemendi otsepilti või kõne PeekMessage iga viie sekundi järel reset ajalõpp.

Internet Explorer 4.0 ja uuemate versioonide ajalõpp pole enam fikseeritud väärtus põhineb Windows sõnumeid. Internet Exploreri nüüd jälgib teostatud skripti laused koguarv ja taastab väärtus iga kord, kui uus script täitmisega on alustatud, selline alates ajalõpp või sündmuseohjuri skripti mootori praegust lehte. Kui see väärtus on üle läve summa, kuvab Internet Explorer dialoogiboksi "kaua kestnud skript". Internet Explorer ei kontrolli iga juhendamise, kui see on üle piiri. Aeg-ajalt skripti mootori Küsitlused Internet Exploreri täidetud avalduste arvu ja Internet Exploreri kontrollib see, kui see on üle piiri. Sest see mehhanism on võimalik täita rohkem kui vaikimisi piiri ilma dialoogi kui kogu skripti täitmise lõpetab enne skripti mootori Küsitlused Internet Explorer.

On meil muuta see ajalõpuväärtus Internet Exploreri versioonid 4.0 kuni 8 teile, minge selle "Lahendage minu eest"jagu. Kui eelistate probleemi ise, et "Las ma lahendan ise"jagu.

Lahendage minu eest

Paranda see probleem automaatselt, klõpsake selle Seda parandada nupp või link, klõpsakeKäivita aastal ning Faili alla laadidadialoogiboksi, ja seejärel järgige lahendusviisardi see võlur.

Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50403


Märkmed
 • See viisard võib kohaldada ainult ingliskeelses versioonis. Siiski automaatne lahendus toimib ka Windowsi versioonide muu keel.
 • Kui te ei ole arvutis, kus probleem esineb, salvestage see lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Edasi minna on "Kas see lahendas probleemi?"jagu.Las ma lahendan ise

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab juhiseid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastada mõne probleemi ilmnemisel. Kuidas varundada ja taastada registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Varundamine ja taastamine Windows registry


See ajalõpuväärtus Internet Exploreri versioonid 4.0 kuni 8 muutmiseks toimige järgmiselt.
 1. See avage registriredaktor nagu Regedt32.exe abil võti:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Styles

  Märkus Kui stiile võti ei ole kohal, luua uue võtme, mida nimetatakse stiile.
 2. Loo uus DWORD-väärtus nimega "MaxScriptStatements" põhitegevuse raames ja seadke väärtuseks soovitud arvu skripti laused. Kui te ei ole kohta, mille soovite seada seda, et aure, saate kuni 0xFFFFFFFF vältida dialoogiboks DWORD-väärtus.
Vaikimisi võti pole olemas. Kui võti ei ole lisatud, on dialoogiboksi ajalõpu vaike piirnormi 5000000 avaldusi Internet Explorer 4 ja uuemad versioonid.

Sest Internet Exploreri versioonid 4.0 läbi 8 ajalõpp põhineb skripti laused, mis täidetakse arv, ei kuvata dialoogiboksi ajalõpp ActiveX-i juhtelementi või juurdepääs andmebaasi viivitusi ajal. Lõputu silmusahelate skriptis siiski täheldada.

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem ei lahenenud, olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke kommentaar kohta on "Lahendage minu eest"blogi või saatke meile oma e-posti

Viited

Kiirus-, turva- ja kohanemisvõime ning Internet Explorer 8 kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/Windows/Internet-Explorer/Get-the-Facts/Mythbusting.aspx

Atribuudid

Artikli ID: 175500 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Märksõnad: 
kbfixme kbmsifixme kbcode kbFAQ kbhowto kbscript kbmt KB175500 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 175500

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com