LMCompatibilityLevel a jeho účinky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 175641 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri pokuse pripojiť k nižšej úrovne klientov na počítači so systémom Windows pre Workgroups a Windows 95 sa zobrazí chybové hlásenie:
\\Server\Zdieľanie nie je prístupný.
-alebo-
Vyskytla sa systémová chyba 50.
Požiadať sieť nie je podporované.
Toto hlásenie sa zobrazí, keď sa pripojíte k počítaču Windows 95, bol nastavený na použitie používateľa riadenie prístupu a pri pripojení na podiel, ktorá má množinu heslo (čítanie alebo úplné ovládanie) na ňom.

PRICINA

Ak LMCompatibilityLevel nastavená na 2, Windows NT bude nikdy odoslať LANMAN výzva/odpoveď a Windows NT sa nemôže pripojiť na klientov ktoré ho vyžadujú.

DALSIE INFORMACIE

Ak chcete zvýšiť zabezpečenie heslom, Windows NT 4.0 vám umo??uje obmedzi odosielanie LANMAN challenge/response heslá v sieti. To však môže systém Windows NT nemôže pripojiť na klientov nižších úrovní.

Ďalšie informácie o predchádzaní odosielanie LANMAN heslá, po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
147706 Zakázanie overovania pomocou protokolu LM v systéme Windows NT

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík Service Pack pre systém Windows NT 4.0

Vlastnosti

ID článku: 175641 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition, pri použití s produktom:
    • Microsoft Windows 95
Kľúčové slová: 
kbbug kbfix kbmt KB175641 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:175641
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com