OL97: Değişiklikleri, bir Outlook sürümü 8.04 özeti

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 177412 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, geliştirmeleri özetler ve Microsoft Outlook 97 <a1>Sürüm</a1> Microsoft Office 97 Service Release 2'de (SR-2) bulunan 8.04 sorunları düzeltildi. Outlook 8.04 küçük bir sürüm olduğu için makalenin sonunda yükseltme önerileri bölümünü okuyun.

Bu makale aşağıdaki konuları içerir:
 • Kullanıcı arabirimi geliştirmeleri
 • Schedule+ birlikte çalışabilirlik geliştirmeleri
 • Formlar ve programlama geliştirmeleri
 • Çeşitli geliştirmeler
 • Uluslararası sürümler geliştirmeleri
 • Öneriler yükseltme

Daha fazla bilgi

Office 97 SR-Outlook 8.02 dahil 1, Office 97 SR-2 yüklü olmalıdır. <a1>Outlook</a1> 8.04 <a1>Sürüm</a1> 8.02 anahtarının bir üst hem de Microsoft Exchange Server sürüm 5.5 ile birlikte gelen <a1>Sürüm</a1> 8.03 anahtarının bir üst var. Outlook 8.04 bir üst sürüm 8.03 olduğundan, tüm değişiklikler ve iyileştirmeler 8.03 sürümde dahil da 8.04 sürümünde kullanılabilir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
175676OL97: <a1>Outlook</a1> 8.03 değişiklikleri özeti
Ek olarak, ilk geliştirmeleri Outlook 8.03, kullanılabilir olduğu çeşitli geliştirmeler ve değişiklikleri sürüme özgü 8.04.

Kullanıcı arabirimi geliştirmeleri

Saat dilimi kullanıcı arabirimi geliştirme

Outlook'un önceki sürümlerinde, bilgisayardaki saat dilimini değiştirmek için izniniz yoksa, Outlook Takvim seçenekler, bir değişiklik yapmanıza olanak vermek görünür, ancak gerçekte yanlış yüklenmediği halde yanlış yüklenmiş herhangi bir değişiklik yapmaz. Bu, Outlook 8.04 ' giderilmiştir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
166575OL97: saat dilimi izni değiştirilmiş yok hatası veriyor.

Alan yeni "olarak değiştirildi"

Yeni BIR alan "Olarak değiştirildi" Outlook öğelerini görüntülenebilir alan listesine eklendi. Bu alan tüm posta kullanılabilir alan Seçicisi'ni kategori alanları ve herhangi bir Outlook görünümünden eklenebilir. Bu alanda, maddenin son değiştiren kişinin adı.

Kaynak silme geliştirme

Outlook'un önceki sürümlerinde bir kaynağa bir Toplantı daveti kaldırdığınız zaman kaynak adı toplantının konumu metinde hala görüntülendi. Kaynak kaldırırsanız, outlook 8.04 kaynağı şimdi toplantının konumu metinden kaldırır.

Gelişmiş Bul düzeltme

Öğeleri aramak için <a0>Bul</a0> iletişim kutusunun Gelişmiş sekmesini kullanırsanız, geçersiz bir tarih aralığı için arama, Outlook'un önceki sürümlerinde, bir sayfa hatası oluştu. Örneğin, Nisan 31, 1997 önce oluşturduğunuz öğeleri aramak için bir sorgu oluşturuyorsanız, (Nisan yalnızca 30 gün olan) bir sayfa hatası alırsınız. <a1>Outlook</a1> 8.04 bu sorunu düzeltir.

Schedule+ birlikte çalışabilirlik geliştirmeleri

Schedule+ birlikte çalışabilirlik için ilgili Outlook 8.04 sürümdeki altı belirli bir değişiklik bulunmaktadır.

Schedule+ Takvim verileri alma artırıldı.

Outlook'un önceki sürümlerinde, kullanıcı için yinelenen girdiler işaretli değilse, sunucu tabanlı Schedule+ takvimleri almak için verimsiz bir algoritma kullanılır. <a1>Outlook</a1> 8.04 daha etkin bir algoritma kullanıyoruz ve alınan Schedule+ takvim verilerini kullanımını ve içe aktarma hızlandıracaktır alma dosyaları içerir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
175596XADM: CAL dosya alma nedenleri yüksek Store.exe CPU kullanımı

Aşırı ağ trafiği sırasında içeri aktarma sırasında uyarı

Çok yoğun ağ trafiği olduğunda Outlook'un sürümlerinde 8.04 için önceki, ender durumlarda Schedule+ alma Olappt.fae dosyasında bir geçersiz sayfa hatası hata ile başarısız olur. Ile Outlook'un 8.04 yer alma dosyaları, ağ meşgul kullanıcıyı uyarmak için ve daha sonra alma işlemi yeniden denemek için bir düzeltme ekleyin.

Schedule+ toplantı isteği pencere genişletilmesini

<a1>Outlook</a1> 8.04 şekilde cosmetic düzeltme içeren toplantı istekleri "Birincil takvim olarak Schedule+ kullan" seçeneğini kullanırken açıldı. Outlook'un önceki sürümlerinde Schedule+ toplantı isteği çok küçük bir pencerede açar. <a1>Outlook</a1> 8.04 iletinin tüm toplantı bilgileri formu yeniden boyutlandırmadan görüntülenmesine izin veren daha büyük bir pencere açılır. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
174057OL97: Yatay olarak Schedule+ toplantı isteği açılır simge durumunda

Geliştirilmiş Avrupa saat dilimi dönüştürme

Outlook 8.04 ile birlikte gelen Schedule+ dosyalarını, Avrupa saat dilimi Schedule+ kullananlar için sorun çözün. Çeşitli Avrupa saat dilimi, randevuları, devre dışı bir saat görüntülendi. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
175934Schedule+ zaman dilimi geçiş tarih hatalı

Alınan saat dilimlerini doğru olarak ayarlandı

Şimdi Outlook 8.04, farklı bir saat diliminde oluşturulan .SCD dosyasından içe randevular için saat dilimlerini doğru ayarlar. Örneğin, 11: 00 AM EST Schedule+ dosyasında oluşturulan bir randevu, 08: 00 Pasifik SAATI, geçerli saat dilimini olan kullanıcının bilgisayardaki olarak içeri aktarır.

Alınan dosyalar için geçici klasör geliştirilmiş

Bir Schedule+ .SCD alırsanız, Outlook'un önceki sürümlerinde, geçici dosya dosyalar sistem klasörünün veya System32'de Microsoft Windows NT kullanıcıları için alma işlemi sırasında oluşturulur. Klasörü kilitlenmiş, alma işlemi başarısız olur. <a1>Outlook</a1> 8.04 tarafından belirlenen bir konumda bu geçici dosyalar oluşturur:
 • Kayıt defterindeki AppData yol: HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders\AppData
 • AppData yol kullanılabilir durumda değilse, TEMP ortam değişkeni içinde belirtilen yol kullanılır.
 • Yukarıdaki iki hiçbiri yoksa, bu dosyalar sistem klasöründe oluşturulur.

Formlar ve programlama geliştirmeleri

Özel randevu form geliştirme

Outlook 8.04 ' kayıtlı özel randevu formu "etkinleştirebilir/devre dışı" makro uyarısı tetiklemez. Özel form düzgün biçimde kaydedilmemiş bile, Outlook'un önceki sürümlerinde makro uyarı her zaman gösterilir.

Geliştirilmiş Right-Click Form davranışı

<a1>Outlook</a1> 8.04 açık formu etkileyen sağ operasyonlar işlenmesini geliştirir. Eki olan özel bir formu temel alan bir madde açıktı, gelen kutusu gibi bir tablo görünümüne maddeden tıklattığınız zaman, Outlook'un önceki sürümlerinde, açık madde kapatıldı. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
178193OL97: Açılan form form ile bir ek kapatılıyor Right-Clicking

Formu deftere nakil geliştirme

<a1>Outlook</a1> 8.04, deftere nakil maddelere bir Visual Basic programından bir Outlook klasörü daha verimli hale getiren bir değişiklik içerir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
184062XCLN: klasöre deftere nakletmek için Visual Basic kullanarak Outlook sızıntısı bellek

Yeni bir arabirim için uzantılar

<a1>Outlook</a1> 8.04 istemci uzantısı geliştiriciler tarafından kullanılabilecek yeni bir programlama arabirimi ekler. Yeni bir arabirimi, OnOpen OnOpenComplete, OnClose ve OnCloseComplete eylemlerini takma sağlar.

Uzantı bildirim geliştirmeleri

<a1>Outlook</a1> 8.04 dört geliştirmeleri istemci uzantıları için uygulama olay bildirimlerini geçirilen bir yol ekler.
 1. Yazdırma olaylarının şimdi istemci uzantıları için başarıyla geçirilir. Outlook'un önceki sürümlerinde bir istemci uzantısı bildirim yazdırma komut seçildiğinde değil. Bir kullanıcıya bir yazdırma komutunu 8.04 sürümüyle istemci uzantısı geliştiriciler yanıt uzantılarını yeniden yazabilirsiniz.
 2. Bir istemci uzantısı CTRL + C ve CTRL + V tuşlarına basarak kullanıcıya yanıt; böylece outlook 8.04 şimdi Hızlandırıcı anahtar seçenekleri Kopyala/Yapıştır uzantıları, geçirir.
 3. YAPıŞTıR komutu tıklatıldığında 8.04 uzantıları için fazladan bir COPY bildirimi göndermez. Outlook'un önceki sürümlerinde tutarlı COPY komutunu uzantıları geçirilmesi için saygı yüklenmedi. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
  183156Hata: <a1>Outlook</a1> 8.03 verir ek Kopyala Bildirimi'ne uzantıları
 4. Istemci uzantıları olayları sürüklemek için yanıt; böylece outlook 8.04 şimdi Sürükle olayları istemci uzantıları için başarıyla geçirir.

Çeşitli geliştirmeler

cc: Mail alma geliştirme

Outlook'u bir cc: Mail hizmetini kullanırken, önceki sürümlerini başarıyla cc: Mail iletileri, iletinin gövdesini 20 kilobayt büyük içe. Ile Outlook'un 8.04 dahil cc: Mail hizmeti düzgün çalışması alma sağlar.

Outlook Adres Defteri'ni geliştirme

<a1>Outlook</a1> 8.04 Soyadı, ad biçimi veya ad adres defterinde görünen adı soyadı Kişiler'i verir Outlook Adres Defteri içermektedir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
175300OL97: kişiler "olarak dosya" sırasını değiştirme

Adres Defteri'ni kilitlenme düzeltme

Ender durumlarda, bir geçersiz sayfa hatasına modülünü (Msvcrt.dll) içinde adres defteri düğmesini tıklattığınızda, Office 97 SR-1'e yükselttikten sonra oluşur. Microsoft Mail uzantısı birlikte çalışabilirlik için kullanılan Msmail.ini ve Shared.ini dosyalarının belirli birleşimleri olan oluşur. Kur dosyaları için Outlook'u 8.04 bu sorunu düzeltin.

Yeni bir SMTP adres sözdizimi

<a1>Outlook</a1> 8.04, SMTP girmek için ek bir sözdizimini destekler adresleri. Artık, formda adları girebilirsiniz:
Kemal Etikan <johndoe@domain.com>
<a1>Outlook</a1> 8.04 adresi johndoe@email.com olarak yorumlar ve uygun iletiyi teslim eder. Ayrıca, Outlook 8.04 "Temizleme" otomatik ad özelliği denetimi etkinleştirildiğinde, bu biçimi kullanarak girilmiş olan adreslerden boşlukları kaldırma deneyin ve değil.

Kural Sihirbazı Kur geliştirme

Kural Sihirbazı ile Outlook 8.04 birlikte gelen sürümünü /q komut satırı anahtarı kullanarak bir "Sessiz" kurulum modunu destekler. Kural Sihirbazı kurulumu'nün önceki sürümlerinde, bu komut satırı anahtarı tam olarak desteklememektedir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
176727Sihirbazı yükleme ile /Q seçeneği görüntüler: OL97 Kurallar iletişim kutusu

Sekmeyi Durdur geliştirme işleme

Outlook'un önceki sürümlerinde ileti başına sekme durağı ayarlarını korur, "Sütunlar" oluşturulmuş, kullanarak bir ileti, örneğin, WordMail kullanarak 0,5 inç ayarları sekmesini ve sonra WordMail kullanan bir bilgisayarda okumak, ileti sütunlu görünmüyor. Bu, Outlook 8.04 ' giderilmiştir.

Yeni ileti işaretleme seçeneği

Outlook 8.04 içinde ", yanıtladığınız veya ilettiğiniz iletiler işaretleniyor devre dışı" artık kapatabilirsiniz. Outlook'un önceki sürümlerinde yanıtlamak veya bir iletiyi ilettiğinizde, özgün iletinin işaretlenir ve ", bu iletiye 01/01/1997 15: 30 yanıtlanan"gibi metni özgün iletinin <a1>Bilgi</a1> alanına eklenir. Özgün iletiler bu işaretleme değiştirilmiş olarak madde işaretleri ve bu nedenle, herhangi bir OST eşitlemeler içinde yer. Özgün iletinin büyük bir madde, eşitleme performansını tüm işaretlenmiş öğeleri eşitle olması nedeniyle düşer. Outlook 8.04 ' aşağıdaki kayıt defteri anahtarının 1 olarak ayarlanması, yanıtlanan veya iletilen iletilerin işaretlemeyi devre dışı dönüşecektir.
  HKCU\Software\Microsoft\Office\8.0\Outlook\Options\Mail\RFNoTrack
				

Ek dosya adı geliştirme

<a1>Outlook</a1> 8.04 ekler için 8.3 dosya adlarını, iç işleme geliştirilmiştir. Outlook'un önceki sürümlerinde oluşturulmuş bir eki olan öğeler açılamadı, Exchange istemcisi veya Outlook için Windows 3.1 x. <a1>Outlook</a1> 8.04 bu sorunu düzeltir.

Telefon Çeviricisi geliştirme

<a1>Outlook</a1> 8.04 artık adı da verilen arama bekletme için TAPI komut destekliyor "?" özelliği. Kullanarak "?" Outlook'un önceki sürümlerinde, TAPI komutunu, hata iletisinde sonuçlandı:
Otomatik telefon çevirici'de iç hatası. Telefon çevirici iletişim kutusunu kapatın ve yeniden açın

X.400 alıcısına geliştirme

Bir ınternet yanıtladığınızda, Outlook, önceki sürümlerinde bir X.400 bağlantı ve adresin görüntü name özelliği aracılığıyla alınan e-posta iletisine boş, Outlook askıda kalıyor ve yanıt tamamlanmaz. Bu sorun, Outlook içinde <a1>Sürüm</a1> 8.04'de düzeltilmiştir. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
166592OL97: X.400 alınan ileti için yanıtlama Outlook askıda kalıyor

Uluslararası geliştirmeleri

Fransızca görünüm düzeltme

Görevler modülden "personne responsable, par" başlıklı bir görünümü kullanmaya çalıştığınızda Fransızca sürümünü Outlook'un önceki sürümlerinde, Outlook ile yanıtlar "olanaksız d'afficher cet affichage, imkansız de terminer l'operation; une ou plusieurs valeurs de parametres ne sont pas valides." Bu, Outlook 8.04 ' giderilmiştir.

Japonca alan düzeltme

Japonca sürümünde, Outlook'un önceki sürümlerinde, bir ortak klasöre öğe deftere nakletmek ve madde adları çift baytlı karakterler içeren birden fazla kullanıcı tanımlı alan varsa Outlook bir sayfa hatası oluşturmak veya klasörde alan verilerini göster. Bu sorun Outlook 8.04 giderilene

Öneriler yükseltme

Microsoft Office 97 SR-2, Microsoft Office 97 SR-1 ile Outlook 97 <a1>Sürüm</a1> 8.02 ya da Outlook 97 sürümünün 8.03 üzerine yüklenmelidir. SR-2, Outlook 97 sürüm 8.0 veya 8.01 yüklenmez. Outlook 97 sürümü kullanıyorsanız, 8. 0'da veya 8.01 SR-2 CD üzerinde bulunan SR-1 düzeltme ekini kullanmanız gerekir.

Tüm geliştirmeleri ve düzeltilen sorunlar bu makalede, belirtildiği gibi pek çok yeni özellik olarak desteği gibi iyi için daha fazla ınternet iletişim kuralları'nı, Microsoft Outlook 98'de yer alır.

Özellikler

Makale numarası: 177412 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbhowto kbinfo kbpatch kbsecurity KB177412 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:177412

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com