Otvorí priečinok System32 pri spustení systému Windows NT

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 177510
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po nainštalovaní programu Internet Explorer, reštartujte počítač a potom odhlási do systému Windows NT 4.0 priečinok System32 môže byť otvorená na pracovnej ploche namiesto časti „Vitajte – Microsoft Internet Explorer"obrazovky. V Okrem toho System32 priečinok môže otvoriť pri pokuse otvoriť kanál. V oboch prípadoch sa zobrazí nasledujúce hlásenie v prípade Zobrazovač:
Identifikácia 10010
Server {0002df01-0000-0000-c000-00000000046} neboli zaregistrovať DCOM limite nezaregistroval.

RIESENIE

Tento problém sa vyskytuje už v Internet Explorer 4.01 Service Pack 1. Chcete získať Internet Explorer 4.01 Service Pack 1, prosím navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/IE
Obísť tento problém, použite niektorú z nasledovných metód:

  • Odinštalovať súčasť Windows Desktop Update. Informácie o ako tak urobiť, prečítajte si nasledujúci článok v Microsoft Knowledge Base:
    165695Ako pridať alebo odstrániť Windows Desktop Update
  • Keď sa zobrazí dialógové okno začať prihlásenie, počkajte 30 sekúnd na 1 minútu pred prihlásení do systému Windows NT 4.0.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie, prečítajte si nasledujúci článok v Microsoft Knowledge Base:
170086Otvorí priečinok System32 pri prihlásení do systému Windows NT

Vlastnosti

ID článku: 177510 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbenv kbprb kbmt KB177510 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:177510
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com