CRT çakışma ile Getservbyname

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 177653 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Getservbyname() işlevini kullandığınızda, bir hata döndürdü ve %SystemRoot\System32\Drivers\Etc içinde bulunan Services dosyasını işlenemiyor.

Neden

C çalıştırmalar (kaplarlar) dinamik olarak bağlı (/MD - Msvcrt.dll kullanın), modül _fmode genel değişkeni bir kopyasını paylaşır. ' a yapılan bir değişiklik, varsayılan _O_TEXT _O_BINARY getservbyname, _O_TEXT beklediği için hata vermesine neden tüm modüllerin etkiler.

CRT statik olarak bağlanan, the CRT birden çok kopyası olan (ve bu nedenle, bu çok _fmode kopyalar,) alan, bu programda _fmode değerini değiştirmek anlamına gelir fopen .exe tamamında varsayılan modunu değiştirir, ancak herhangi bir için varsayılan mod fopen sockets DLL erişimler arasında CRT _O_TEXT; değerdir DLL _fmode değişkeninde çağrıları bu nedenle, hiçbir hata.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Bu düzeltme, belirli bir sürümü artık müşteriler, bu sorun, Windows NT Terminal Server'da görme kullanılabildiğini unutmayın. Lütfen bu düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft müşteri desteğine başvurun.

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 177653 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB177653 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:177653

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com