Nie zobrazí výzva na zadanie stiahnuť priečinok pre súbor

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 177976
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď preberáte súbor z internetu, môže nie výzva sa miesto, v ktorom chcete uložiť súbor, ktorý ste sťahovanie. Namiesto toho môže otvoriť súbor.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak zrušíte začiarknutie Vždy požiadať pred otvorením tohto typu súboru začiarknutie políčka keď si stiahnete súbor. Ak urobíte, súbory tohto typu sú automaticky umiestnené v priečinku dočasné internetové súbory a otvoriť v programe, ktorý je priradený typ súboru.

RIESENIE

Ak chcete sa výzva na stiahnutie umiestnenie pre súbor typu, postupujte nasledovne:
  1. Dvakrát kliknite na Tento počítač.
  2. Na View ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti priečinka.
  3. Na Typy súborov karte, kliknite na príslušný typ súboru vRegistrované typy súborov rámček.
  4. Kliknite na položku Upraviť.
  5. Kliknutím vyberte možnosť Potvrdiť otvorenie po prevzatí začiarkavacie políčko.
  6. Kliknite na položku ok, a potom kliknite na tlačidlo ok.

DALSIE INFORMACIE

Po prvom kliknutí odkaz na stiahnutie súboru, Preberanie súboru zobrazí sa dialógové okno. K dispozícii sú nasledujúce možnosti:
  • Otvoriť tento súbor z jeho aktuálneho umiestnenia
  • Tento súbor uložiť na disk
  • Vždy požiadať pred otvorením tohto typu súboru
Ak zrušíte začiarknutie Vždy požiadať pred otvorením tohto typu súboru políčko označíte, že tento typ súboru by byť vždy otvorené s priradený program. Súbor je potom prevezme do priečinka Dočasné internetové súbory a otvoriť.

Ak Vždy požiadať pred otvorením tohto typu súboru začiarkavacie políčko nie je k dispozícii, nie je žiadny program priradený typ súboru. Napríklad, ak si stiahnuť súbor s príponou .zip, začiarkavacie políčko je k dispozícii pokiaľ máte nainštalovaný program, ktorý môžete otvoriť súbormi .zip.

Ďalšie informácie o preberaní súborov .exe programe Internet Explorer, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
140991 Program Internet Explorer otvorí .exe súbory namiesto na stiahnutie
Ďalšie informácie o nástroj na automatizáciu tohto procesu pre všetky typy súborov balíka Microsoft Office, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
238918 Dostupnosť balíka Microsoft Office dokument otvoriť potvrdenie nástroj

Vlastnosti

ID článku: 177976 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbui kbmt KB177976 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:177976
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com