OLEXP: Nastavit jako výchozího klienta Simple MAPI aplikace Outlook Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 178077 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak nastavit aplikaci Outlook Express jako výchozí jednoduché Zasílání zpráv aplikační programovací rozhraní (MAPI) klienta.

Další informace

Při odeslání dokumentu v rámci programu klepnutím na tlačítko Odeslat v Soubor nabídky (například Microsoft WordPad), nebo na Odeslat v Soubor nabídky a potom klepnutím na položku Příjemce pošty (například Microsoft Word), e-mailový program, který je nastaven jako výchozí klient rozhraní Simple MAPI se používá pro odesílání dokumentu.

Chcete-li nastavit aplikaci Outlook Express jako výchozí klient rozhraní Simple MAPI, ukončete všechny ostatní e-mailové programy a potom postupujte podle kroků v aplikaci Outlook Express:

Aplikace Outlook Express 4.x a Windows 98


 1. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. V Obecné karta, klepněte Nastavit aplikaci Outlook Express mé výchozího klienta Simple MAPI Vyberte zaškrtávací políčko.
 3. Klepněte na tlačítko Ano Pokud budete vyzváni k aplikaci Outlook Express nastavit jako výchozího klienta Simple MAPI.

  POZNÁMKA:Pokud používáte jiný program elektronické pošty s podporou rozhraní MAPI, jako je například Microsoft Exchange, Microsoft Outlook 97 nebo Microsoft Windows Messaging, již není klient Simple MAPI při nastavení aplikace Outlook Express jako výchozí klient rozhraní Simple MAPI. Chcete-li e-mailový program nastavit jako výchozí klient rozhraní Simple MAPI, klepněte Nastavit aplikaci Outlook Express mé výchozího klienta Simple MAPI zaškrtnutí políčka zrušte.
 4. Klepněte na tlačítko OKa klepněte na tlačítko OK znovu když budete vyzváni k restartování počítače.
 5. Ukončete aplikaci Outlook Express a potom restartujte počítač.

Aplikace Outlook Express 5

 1. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. V Obecné karta, klepněte na tlačítko Vytvořit výchozí vedle Aplikace je výchozí pro zpracování pošty.
 3. Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 178077 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbhowto kbmt KB178077 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:178077

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com