Oturum açma/oturum kapatma denetimi ile CrashOnAuditFail mavi ekran neden oluyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 178208 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarınızı kapattığınızda, bilgisayar yanıt vermeyebilir ve bir mavi ekranda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
0XC0000244 DURDUR
Güvenlik denetimi oluşturma girişimi başarısız oldu
Denetleme günlüğü dolu olmasa bile bu davranış oluşabilir.

Neden

Olay günlüğü kapatıldı sonra bir kapatma bildirmek için Windows NT girişimleri olay günlüğünde denetleyin. Bu denetim girişimi başarısız olur ve CrashOnAuditFail etkin olduğu gibi sistem bir denetim hatası bildiriyor bir mavi ekran hata iletisi görüntüler.

Çözüm

Oturum açma/oturum kapatma denetimi devre dışı bırakarak bu sorunu gidermek çalışabilirsiniz.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bazı durumlarda, sunucu değil hata denetimi olabilir, ancak bunun yerine sonra yönetici oturumu çok yavaş çalışabilir. Sistem, oturum açma sonra de sürekli RPC hataları bildirebilir. Yönetici 0x1 olarak ayarlanan CrashOnAuditFail anahtarı nedeniyle oturum gideremez ve çözemez.

Özellikler

Makale numarası: 178208 - Last Review: 24 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbprb KB178208 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:178208

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com