Microsoft Chat, kendi kimlik değiştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 178245 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Chat, kendi kimliğini değiştirme.

Daha fazla bilgi

Microsoft Chat içinde kimliği, sohbet sunucusunda diğer kişilerle özgünlüğünün göstergesidir. Bazı sunucular, yalnızca bir kullanıcı için kullanıcı bu takma ad veren bir takma ad kaydını sağlar. Ancak, diğer sunucuları takma adları kaydetmek ve herkes herhangi bir takma ad kullanın. Bu gibi durumlarda, kimlik bilgilerinizi, tanı diğerlerine izin verir.

ınternet Protokolü (IP) adresiniz, ınternet servis sağlayıcınız (ıSS) ve elektronik posta adınızı önce dizin adı hizmeti (DNS) adresinin bileşimini sunucusunda, kimlik oluşan elektronik posta adresinizi (@) işareti. Microsoft Chat seçenekleri</a0> iletişim kutusunda <a1>Kişisel bilgi</a1> sekmesinde e-posta adresinizi girmezseniz, takma adı, IP adresi ve DNS adresi ile birlikte kendi kimlik dayanır.

Microsoft Chat, bilgilerinizi kimliği değiştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Görünüm menüsünde Seçenekler ' i tıklatın.
  2. Kişisel bilgileri sekmesini tıklatın Gerçek adı kutusuna, bir kimlik yazın ve sonra da bilgisayarınızı takma adı takma ad yazın kutusunu.
  3. E-posta adresinizi E-posta adresi kutusuna yazın.
Microsoft Chat 2.0, kullanıcı adınızı (bilgisayarınızda oturum açmak için kullandığınız adı) kullanır, için kendi kimliğini not alın.

Microsoft, Microsoft Chat 2.5 için yükseltmenizi önerir. Microsoft Chat 2.5, ücretsiz olarak aşağıdaki Microsoft Web sitesinden edinilebilir:
http://www.microsoft.com/downloads/Search.aspx

Özellikler

Makale numarası: 178245 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Chat 2.0
  • Microsoft Chat 2.0
  • Microsoft Chat 2.5
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB178245 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:178245

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com