Obecný formát čísla použito nesprávné čas položka v aplikaci Excel for Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 178460 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Excel for Mac při zadejte čas do buňky, na buňku může změnit formát čísla Obecný a zobrazit desetinné číslo.

Příčina

K tomuto chování dochází, když zadáte nesprávné časovou hodnotu, kde jsou minuty větší nebo rovna 60. Například pokud zadejte "5:62" (bez uvozovek) buňka zobrazí "0.25138889"

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, změňte na buňku na číselný formát času. Postupujte takto:
  1. Klepnutím vyberte buňku.
  2. V nabídce Formát klepněte na příkaz buňky.
  3. Na kartě čísla v seznamu Druh klepněte na tlačítko čas a potom klepněte na formát času chcete v seznamu typ. Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Tato čísla budou převedeny na správné časové hodnoty. Například pokud zadali 5:62 a změnit formát čísla; hodnotu 6: 02 zobrazí v buňce.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Odkazy

Excel X a novější verze

Další informace o formátování v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda Excel zadejte číselné formáty, klepněte na tlačítko Hledat a pak klepněte na téma ji zobrazte.

Excel 2001

Další informace o formátování klepněte na Pomocníka zadejte zobrazí čísla, klepněte na tlačítko Hledat a pak klepněte na téma ji zobrazte.

Poznámka: Pokud pomocníkem skrytý, klepněte na panelu nástrojů Standardní Pomocníka.

Excel 98

Další informace o formátování klepněte na Pomocníka zadejte zobrazí čísla, klepněte na tlačítko Hledat a potom klepněte na tlačítko zobrazit téma změnit způsob uzavřený zobrazí čísla.

Poznámka: Pokud je skrytý na Pomocníka, klepněte na panelu nástrojů Standardní Pomocníka.

Vlastnosti

ID článku: 178460 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft Excel X pro počítače Macintosh
  • Microsoft Excel 2001 pro počítače Macintosh
  • Microsoft Excel 98 pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbbug KB178460 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:178460

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com