Nepodarilo nájsť radič domény pri stanovovaní Trust

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 178640 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Bez ohľadu na protokoly sú použité pri pokuse vytvoriť dôveru, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Pre túto doménu sa nepodarilo nájsť radič domény.
Ste Toto chybové hlásenie hoci LMHOSTS súbory a databázy WINS sú správne a tam sú problémy s pripojením k nNo na sieť. Tiež, môže sa zobraziť nasledujúce informácie v sledovanie siete:
Nastavenie relácie SMB R & X - NT chyba systému, chyby, kód = (109) STATUS_LOGON_FAILURE

PRICINA

Systém Windows NT 4.0 Service Pack 3 a v rýchlu opravu pre systém Windows NT 3.51 sa nastavenie databázy registry, ktorý umožňuje administrátorom obmedziť schopnosť anonymous logon používateľom (tiež známa ako NULL relácie pripojenia) zoznam názvy kont a enumerovať názvy zdieľaní. Tento register tiež nastavenie obmedzuje adresároch dôverujúcej domény z pripájania k dôveryhodným primárny radič domény vytvoriť vzťah dôveryhodnosti.

RIESENIE

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows
Nastaviť RestrictAnonymous hodnota 0 v register alebo odstrániť hodnota stanoviť dôverovať.
 1. Otvorte Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte nasledovný kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\LSA
 3. Kliknutím vyberte nasledujúcu hodnotu:
  RestrictAnonymous
 4. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidloDWORD, a potom zmeňte údaje (hodnota) na 0, ako je uvedené v nasledujúce informácie:
  Názov hodnoty: RestrictAnonymous
  Typ údajov: REG_DWORD
  Hodnota: 0
 5. Zatvorte Editor databázy Registry a potom reštartujte počítač pre zmena prejavila.

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku. Microsoft je skúmať tento problém a zverejníme ďalšie informácie v tomto Článok keď informácie k dispozícii.

DALSIE INFORMACIE

Hodnota databázy registry nakonfiguruje lokálne systémové politiky na určiť, či používatelia musia overiť vykonávať spoločné enumerácie funkcie. Vyžadujúce autentifikácia získať zoznam názov konta je voliteľná funkcia. Keď RestrictAnonymous hodnota je nastavené na 1, používatelia, ktorí anonymné pripojenia z Grafické používateľské rozhranie nástroje riadenia bezpečnosti získať prístup" odmietnutý"chybové hlásenie pri pokuse o získanie zoznamu názvy kont. keď, kedy The RestrictAnonymous hodnota nastavená na 0 alebo hodnota nie je definovaný, anonymný pripojenia môžete zoznam názvy kont a enumerovať názvy zdieľaní. Avšak, hoci môžete nastaviť hodnotu RestrictAnonymous 1, neuvidíte používateľské rozhranie nástroje s počítačom názvy kont. Existujú však programovacieho rozhrania Win32, ktoré podporujú jednotlivé názov vyhľadávacieho a neobmedzujú anonymné pripojenia.

Windows NT siete pomocou viacerých domén modelu môžete obmedziť anonymný pripojenia bez straty funkčnosti. Ak chcete vypnúť anonymné pripojenia, Správcovia v doménach, zdroj musí pridať členov dôveryhodných úvahy domén pre špecifické miestne skupiny pred zmeniť hodnotu pre
LSA RestrictAnonymous
položka databázy Registry. Používatelia, ktorí prihlásiť pomocou účtov z dôveryhodných konto domény naďalej používať overené pripojenia na získanie zoznamu názvy kont. To pomáha spravovať zabezpečenia access control.

Vlastnosti

ID článku: 178640 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbbug kbmt KB178640 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:178640

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com