Aktualizované možnosti TCP/IP tisku pro systém Windows NT 4.0 SP3 nebo novější

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 179156 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje aktualizovaný tisku komponenty TCP/IP, které jsou k dispozici v systému Windows NT 4.0 Service Pack 3 (SP3). Existují dvě nové řádek položky registru, které umožňují vzdálené tiskárny (LPR) používat všechny dostupné port vyšší než 1,023. Tyto položky LPR je již omezeno na pouze pomocí 11 porty TCP (721 prostřednictvím 731) a nebyly v konfliktu s rezervované porty, i ve velmi zaneprázdněná tiskových serverů.

Další informace

Tisk TCP/IP (LPR) v systému Windows NT 4.0 Service Pack 2 (SP2) a starší výchozí nastavení pomocí portů TCP 512-1 023. V systému Windows NT 4.0 Service Pack 3, Pomocí portů TCP 721-731, jak je popsáno v dokumentu RFC 1179 (Windows výchozí LPR Aktualizace Service Pack 4 pro NT 3.51 a dřívějších verzích). Kromě toho LPR služby Service Pack 3 je nyní přes dvě položky registru, které umožňují konfigurovat Použijte porty TCP 1024 a větší.Další informace o nastavení LPR tiskárny se odpovídající specifikaci RFC klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
141708Tisk na tiskárně LPD je pomalé nebo se nezdaří s Windows

Metoda 1

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

V aktualizaci Service Pack 3, nová položka registru je automaticky generována při je vytvořen nový port LPR. Toto nastavení je definováno na na portu tiskárny základ a výchozí hodnota je 0, což je odpovídající specifikaci RFC. Povolit individuální IP Adresa porty používat porty TCP 1024 a vyšší, použít aktualizaci Service Pack 3 a pomocí následujících kroků:
 1. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a přejděte na následující klíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\LPDSVC\lpr
 2. Pokud existuje následující hodnotu, poklepejte na položku. Pokud hodnota dosud neexistuje, na Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Přidat hodnotua potom zadejte následující informace:
  Název hodnoty:<ip address="" of="" lpr="" printer="" port=""></ip>
  Typ dat: REG_DWORD
  Hodnota: 0 nebo 1
  Typ hodnoty: binární
  0 = používá porty 721-731 (výchozí)
  1 = použije libovolný port > 1024
 3. Restartujte Zařazování tisku Služba se změny projeví. Na typu příkazového řádku systému MS-DOS net stop spooler. Restartovat Zařazování tisku Služba, na typu příkazového řádku systému MS-DOS net start spooler.

Metoda 2

Aktualizace Service Pack 4 (SP4) pro systém Windows NT 4.0 a novější umožňuje nová hodnota registru, UseNonRFCSourcePorts, konfigurace použít vyšší porty TCP LPR tiskárny než 1 024 s položkou jednoho registru, která bude zahrnovat globálních změn. Tuto metodu lze používejte na tiskových serverech, které mají velký počet portů LPR.

Poznámka: Pokud jsou všechny porty LPR vytvořených před použitím aktualizace SP4 nebo novější, port jednotlivé položky existuje v registru pro všechny porty LPR. Tyto jednotlivé porty přednost globální položky, UseNonRFCSourcePorts, takže tyto jednotlivé porty, musí být odstraněny z registru před UseNonRFCSourcePorts globální nastavení bude fungovat pro všechny Porty LPR. Podrobné pokyny, které jsou níže bude projít odebrání Tyto jednotlivé položky a přidání nové položky. Všimněte si také,
UseNonRFCSourePorts
podklíč registru musí být nastavena v počítači, který bude odeslání úloh LPR na LPD server.

Získání a aktualizaci SP4 nebo novější a poté použijte následující kroky: Povolit tento nový klíč registru:
 1. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a přejděte na následující klíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\LPDSVC\lpr
 2. V Registr nabídky, klepněte na tlačítko Uložit klíč a zadejte název souboru.
 3. Odstranit LPR klíč odebrat všechny jednotlivé adresy IP položky.
 4. Vyberte LPDSVC klíč.
 5. V Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Přidání klíčea klepněte Název klíče Typ pole LPR.
 6. Vyberte nově vytvořený LPR klíč.
 7. V Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Přidat hodnotua potom zadejte následující informace:
  Název hodnoty: UseNonRFCSourcePorts
  Typ dat: REG_DWORD
  Hodnota: 0 nebo 1
  Typ hodnoty: binární
  0 = používá porty 721-731 (výchozí)
  1 = použije libovolný port > 1024
Poznámka: Aktualizace SP4 nebo vyšší musí být uplatněny před restartování zařazovací služby v kroku 8. Pokud není aktualizaci SP4 nebo vyšší restartování Zařazování port jednotlivé položky jsou automaticky znovu vytvořeny.
 1. Restartujte službu zařazování tisku provedené změny se projeví. Na typu příkazového řádku systému MS-DOS net stop spooler. Restartujte službu zařazování tisku na typu příkazového řádku systému MS-DOS net start spooler, a pak stiskněte klávesu ENTER.
Kromě toho můžete použít ve spojení s UseNonRFCSourcePorts klíče jednotlivých portů určit výjimkou scénář, kde konkrétní LPR port musí být odpovídající specifikaci RFC. Po přidání UseNonRFCSourcePorts položka, vytvořit jednotlivé port adresu IP pomocí metody 1, nastavení Chcete-li výchozí nastavení pro daný port zpět na 0.

Pokud jste vytvoření nebo porty LPR a spustit službu zařazování tisku s aktualizací SP3, položka registru je vytvořena pro každý port LPR výchozí hodnotou 0. To je "rfc 1179" kompatibilní. Změna této hodnoty 1 umožňuje jiné než "RFC 1179" standardu a umožňuje použití portu 1024 nebo výše.

Pokud použijete aktualizaci SP4 nebo vyšší hodnoty registru již byly vytvořeny a nutné k revizi v případě, že je odstranit a použít nastavení na úrovni serveru. Přidání nové porty po aktualizaci SP4 nebo novější nejsou automaticky vytvořeny položky specifické pro daný port.

S aktualizací SP4 nebo novější verzi, UseNonRFCSourcePorts RFC 1179 soulad se nastaví na 0 (721-731) a off na 1(>1023). Výjimky z tohoto pravidla jsou však položky pro jednotlivé tiskárny.

Systém Windows 2000

Systém Windows 2000 obsahuje lepší port monitor, který při použití stejné výsledky jako změn registru bylo uvedeno výše. Sledování služby Microsoft standardní Port (SPM) umožňuje tisk více dynamické IP. SPM používá ve výchozím nastavení port 9100, ale jiné než RFC zdrojového portu LPR (porty vyšší než 1024) jako nouzové.

Pokud jste provedli upgrade ze starší verze systému Windows NT na systém Windows 2000, můžete převést vaše stávající porty LPR na SPM, spuštěním nástroje Portconv.vbs v systému Windows 2000 Resource Kit. Všimněte si, že zadávací dokumentaci je umístěn v souboru Prnadmin.doc.Další informace o SPM v nápovědě k systému Windows 2000, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
246868Možnosti tisku TCP/IP v systému Windows 2000 Standard Port Monitor
LPR: V systému Windows 2000 Server lze nakonfigurovat porty LPR, Print Services for Unix po instalaci v části tiskové služby průvodce Přidat nebo odebrat součásti systému v panelu Přidat nebo odebrat programy a další síťový soubor. Pokud provádíte konfiguraci portu LPR (nikoli standardní Port TCP/IP), tento port bude výchozí porty LPR RFC zdrojové a cílové (TCP:721-731, TCP:515). Oba klíče registru, které jsou zmíněny v tomto článku pracovat v systému Windows 2000 a lze použít samostatně nebo společně nastavení portů LPR pomocí RFC nebo jiné než RFC zdrojové porty pro celé zařazování nebo jen jednotlivé porty LPR.

Standardní Port TCP/IP: Systém Windows 2000 obsahuje lepší port monitor, který komunikuje s tiskový server zařízení, jako jsou karty JetDirect zdrojové porty > 1024 a cílový port 9100. Sledování služby Microsoft standardní Port (SPM) umožňuje tisk více dynamické IP. Když SPM standardně používá cílový Port 9100 změní k Destionation portu 515 pokud takto konfigurován nebo cílové zařízení nepodporuje cílový Port 9100.

Pokud jste provedli upgrade ze starší verze systému Windows NT na systém Windows 2000, můžete převést vaše stávající porty LPR na SPM, spuštěním nástroje Portconv.vbs v systému Windows 2000 Resource Kit. Všimněte si, že zadávací dokumentaci je umístěn v souboru Prnadmin.doc.Další informace o SPM klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
246868Možnosti tisku TCP/IP v systému Windows 2000 Standard Port Monitor
Poznámka: AIX náhodně přestat tisk do systému Windows 2000 Tiskový démon (LPD). K tomuto problému dochází, protože oprava AIX 4.3.3 úroveň 8 není kompatibilní s RFC1179. Pro AIX tisk LPD systému Windows 2000 vytvořte následující hodnotu registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\LPDSVC\lpr

Název hodnoty: UseNonRFCSourcePorts
Údaj hodnoty: 1
Další informace o tisku AIX systému Windows 2000 prostřednictvím široké oblasti sítě (WAN) klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
280344Odchod velké tiskové úlohy po uplynutí 60 sekund v systému Windows Server 2003 a Windows 2000 Server
283014 Program Lprmon pro systém Windows 2000 není restartování úlohy, pokud obdrží "nack" po odeslání datového souboru

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
152734 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 4 pro systém Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 179156 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbbug kbfix kbprint kbmt KB179156 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:179156

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com