Kuidas eemaldada, impordi ja ekspordi digitaalserte

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 179380 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
TÄHTIS: See artikkel sisaldab teavet registri redigeerimise kohta. Enne registri muutmist, veenduge, et mõistate kuidas seda taastada Kui ilmneb probleem. Lisateabe saamiseks kuidas seda teha, Vaata ka "Registri taastamine" spikri teemat Regedit.exe või "taastamine on Registrivõtme"spikri teemat Regedt32.exe.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Selles artiklis kirjeldatakse, kuidas kustutada, eksportida ja importida digitaalne Sertide ja Internet Exploreri ja Outlook Expressi.

Lisateave

Digitaalserte, digitaalsed ID-d ja Outlook Express, edaspidi on digitaalselt allkirjastatud avaldusi, mis seonduvad krüptitud võtmepaari kasutaja identiteedi. Selle võtme saab allkirjastada ja krüpteerida digitaalse teabe. Digitaalserte abil saate kontrollida, et teisel isikul on selle õigus kasutada antud isikut.

Digitaalse serdi on väljastanud sertimiskeskus poolt allkirjastatud sertifikaat. Sertimiskeskus on ettevõte vastutab väljaandmise digitaalsed ID-d ja pidevalt kontrollida, et digitaalset ID-d ikkagi kehtiv. Digitaalne sertifikaat koosneb avalik võti, privaatvõti, ja muud identiteedi teavet. Digitaalne sert võib sisaldada ka teie e-posti aadress, et Outlook Express selle abil saata digitaalselt allkirjastatud e-posti. Samas saab isikliku võtmega seotud sertifikaadi märgitud eksporditavaks"ei," enamust serte ja nendega seotud isiklikuks võtmed saab liigutada ühest arvutist teise, kui te järgite ning "Eksportivad digitaalserte" kirjeldatud juhiseid ja "Importimine digitaalse sertifikaadid" lõigud näidiskriteeriumid.

Saate manustada mitu digitaalserte sõnumit või tehingut, moodustavad sertifitseerimisahela, kus iga sertifikaat tõestab, et Eelmine sert on ehtne. Ülataseme sertifitseerimine Asutus peab iseseisvalt tuntud ja usaldusväärne saaja.

Kui installite digitaalserdi veebibrauseris, see toimib elektrooniline mandaat, mida saab kasutada Turvaliste veebisaitidega. See võimaldab digitaalseid serte kasutatakse nende asemel parool dialoogiboksid, teenustele, mis nõuavad liikmelisuse või teenuseid, mis piiravad juurdepääsu teatud kasutajatele.

Outlook Express toetab Secure/Multipurpose Internet Mail Extensions (S/MIME) tehnoloogia. Turvalise e-posti Outlook Expressi kaitseb teie Interneti-side järgmistel viisidel:

 • Digitaalsed allkirjad
 • Krüpteerimine
Digitaalne allkirjastamine meilisõnumi kordumatu ID-ga tagab isikule kes saab teate, et olete sõnumi, tegeliku saatja ja et sõnumit pole muudetud transiidina. Krüptimine saadetud kirjad tagab, et keegi peale adressaadini saab lugeda sisu See sõnum on transiit. Kui saadate oma digitaalne ID teised, sa tegelikult annavad need oma avaliku võtme. Selleks, et teise isikule saata krüptitud e-posti, neil peavad olema oma avaliku võtme. Kui teine isik saadab teile meilisõnumi, mis sisaldab teie avalikku võtit, ainult sina sõnumit saate lugeda, sest teie isiklik võti on vaja dekrüptida.

Internet Explorer säilitab digitaalserte registris. Outlooki Express kasutab neid digitaalseid serte, digitaalseks allkirjastamiseks ja krüptimiseks turvalise e-posti

Sest Outlook Expressi saate hallata mitut meilikontot, sul võib olla digitaalserdi seostatud iga e-posti konto. Selle registrivõtmed, mis sisaldavad teie digitaalseid serte kirjeid ei ei sisalda mingit teavet on veebiaadress seotud. Seetõttu, kui teil on mitu e-posti kontod mis on saadud digitaalserdi, peaksite eksportima ning digitaalserdi enne, kui sa eemaldad ta.

Eksportiva digitaalserte

Märkus: Kui isiklik tunnistus on omandatud, siis peaks serdi eksportida kindlas kohas. Kui muutub teie PWL fail kahjustatud või kadunud, sertifikaat ei ole kasutamiseks saadaval ja viga tekib siis, kui proovite saata e-posti. Rohkem infot selle probleemi kohta vt järgmine artikkel on Microsofti teabebaasi (Knowledge Base):
190296 Ei saa kasutada isiklike sertide Outlook Express
Ekspordi digitaalserte, toimige järgmiselt.

 1. Klõpsake nuppu Start, osutage käsule sätted, klõpsake käsku Juhtpaneel ja siis topelt- Klõpsake ikooni Internet.
 2. Vahekaardi sisu jaotises nuppu isiklik, klõpsake serti, mida soovite ekspordi ja seejärel käsku ekspordi.
 3. Vajadusel tippige faili nimi ja krüptimiseks, kinnitage parool on parool ja klõpsake nuppu OK. Faili nimi peaks olema .pfx laiendamine. Fail salvestatakse vaikimisi kausta Minu dokumendid kui see on olemas. Kui kaust Minu dokumendid ei ole olemas, fail on Windowsi kausta salvestada.

  Märkus: Võib teilt korduvalt parooli.

Digitaalserte eemaldamine

Kui digitaalsert on eemaldatud, on krüptitud e-post seotud digitaalse ID pole enam loetav. See hõlmab e-posti mis teile saadetud enne eemaldatud digitaalsert, samuti e-posti te saate pärast seda, kui eemaldate digitaalsert. E-mail on krüpteeritud kasutades oma avaliku võtme, ja kuna digitaalsert on on eemaldatud, ei pea enam vaja dekrüptida privaatvõti. Et Loe see meilisõnum uuesti, tuleb digitaalse serdi importimist tagasi Internet Exploreris ja seejärel lubatud Outlook Expressis. Ei ole mingit meetod krüptimata vormingus eksportida krüptitud meilisõnumeid. Kui te saa krüptitud meili, et teil peab olema juurdepääs, veenduge, et on edukalt eksporditud digitaalsert, enne kui eemaldate selle. Samuti ei pruugi te saate vaadata mis tahes veebisaite, mis nõuavad kliendi Põhineb see digitaalsert kuni kas impordite autentimine seda uuesti, või luua teise digitaalserdi kasutamiseks kui veebis saidi.

Nendel põhjustel Microsoft ei soovita eemaldamine digitaalse sertifikaadid. Tuleks säilitada praeguse digitaalserdi ja saada ka uus e-posti konto või veebisaidi, mis nõuab ühe uuega. Siiski kui see pole võimalik ja digitaalserdi tuleb eemaldada tõttu Vale toiming või tõrkeotsingu eesmärgil, järgige neid samme:

Hoiatus: Registriredaktori valel kasutamisel võite põhjustada tõsiseid probleeme mis olla vajalik operatsioonisüsteem uuesti installida. Microsoft ei saa tagada, et registri ebaõigest kasutamisest tulenevate probleemide Toimetaja saab lahendada. Kasutage registriredaktorit omal vastutusel.

Lisateavet registri muutmine Vaata "muutmise võtmed Ja väärtused"spikriteema ja registriredaktori (Regedit.exe) või" Lisa ja Teavet registri kustutada"ja"Redigeerimiseks registri andmed"spikriteemad aastal Regedt32.exe. Pange tähele, et sa peaksid varundage register enne redigeerimist seda.

Kustutada kõik kaustad järgmist registrivõtit ja seejärel taaskäivitage arvuti:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates
Digitaalse serdi eemaldamisel Internet Explorer, on seotud digitaalse ID eemaldatakse Outlook Express.

Importimine digitaalserte

Importida digitaalserte, mida olete eelnevalt eksportinud, järgige järgmisi sammud:

 1. Klõpsake nuppu Start, osutage käsule sätted, klõpsake käsku Juhtpaneel ja siis topelt- Klõpsake ikooni Internet.
 2. Vahekaardil sisu klõpsake isikliku ja seejärel nuppu impordi.
 3. Tippige väljale Parool oma parool.

  Märkus: Võib teilt korduvalt parooli.
 4. Tippige väljale tõend faili Import failinimi ning sert, mida soovite importida, ja seejärel klõpsake nuppu OK.
 5. Klõpsake nuppu Sule ning seejärel klõpsake nuppu OK.

Viited

Kuidas kasutada digitaalset ID-d ja Outlook Express, palun infot vaadake Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikkel:
168726 Kuidas digitaalselt allkirjastada ja krüpteerida kirju Outlook Expressi
Lisateabe saamiseks digitaalsete sertifikaatide ja digitaalsed ID-d, on Internet Exploreris klõpsake sisu ja indeks menüü Spikker, klõpsake selle Sakk indeks, tippige "isiklikud sertifikaadid" (ilma jutumärkideta) ja Klõpsake nuppu Kuva. Outlook Expressi kliki sisu ja indeks on Menüü Spikker, klõpsake "sõnumite loomine ja saatmine e-posti" ja seejärel käsku "mis on turvaliste sõnumite."

Turvalisuse kohta teabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/Security/

Atribuudid

Artikli ID: 179380 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
Märksõnad: 
kbhowto kbmt KB179380 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 179380
Endine KB-sisust loobumine
See artikkel käsitleb selliseid tooteid, millele Microsoft enam tugiteenuseid ei paku. Seetõttu esitatakse selle artikli teave ?olemasoleval kujul? ja edaspidi seda ei värskendata.

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com