Sorun giderme: Kaldırılır ve programı yeniden yükleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 180027 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir <a0>Microsoft</a0> programıyla ilgili bir sorunla karşılaştığınızda, eksik veya bozuk dosyaları neden olan sorunları gidermek için programı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Program yeniden yüklediğinizde, aşağıdaki yükleme seçenekleriyle sunulmasını:

 • Yeniden yükleme
 • Tümünü Kaldır
Yeniden yükle yükleme seçeneği, eksik olan program dosyaları yeniden yükler, ancak zaten sabit diskinizde varolan program dosyalarını yeniden. Yeniden yükle seçeneğini seçtiğinizde, program tarafından sağlanan yazı tipleri bozuk dosyaları ve sistem dosyaları recopied değil.

Tümünü Kaldır yükleme seçeneği, bozuk dosyaları, program dosyalarının tümünü kaldırır, ancak program kullanarak oluşturduğunuz herhangi bir dosyayı kaldırmaz. Bu seçenek tüm program dosyalarını yeniden yüklemenizi sağlar.

Daha fazla bilgi

Bir programı yeniden yüklemek için <a0></a0>, program disklerinden Kur programını çalıştırın veya program yükleme hakkında yönergeler CD-ROM. diskler veya CD-ROM etiket büyük/küçük harf ekleme yazdırılır. Program, Windows 95 için tasarlanmıştır, programı yeniden aşağıdaki adımları tarafından yükleyebilirsiniz:

 1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
 2. Program Ekle/Kaldır ' ı çift tıklatın.
 3. Yeniden kullanmak istediğiniz programı tıklatın ve sonra Ekle/Kaldır ' ı tıklatın.
Program yeniden yükledikten sonra oluşan sorun devam ederse, kaldırın ve sonra da aşağıdaki adımları kullanarak programı yeniden yükleyin:

 1. Program disketleri veya CD-ROM'undan Kur programını çalıştırın ve yukarıda 1 ile 3 arasındaki adımları arasında açıklandığı biçimde, Denetim Masası ' ndaki Program Ekle/Kaldır aracını kullanarak Kur programını çalıştırın.
 2. Tümünü Kaldır ' ı tıklatın. Kaldırma işlemini onaylamanız istenirse, Evet ' i tıklatın.
 3. Bilgisayarı yeniden başlatın.
 4. Sabit disk bütünlüğünü sınamak için ve sabit diskinizde kayıp kümeleri ve hataları denetlemek için ScanDisk'i çalıştırın. ScanDisk'i çalıştırmak için aşağıdaki adımları kullanın:

  1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
  2. kutusuna scandisk yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  3. Hatalar için denetlemek istediğiniz sabit diski tıklatın.
  4. Tür sınama, of, altındaki tam ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Başlat</a2>'ı tıklatın.

   Not: bilgisayarınızda yüklü birden çok sabit disk varsa, her sabit diskte ScanDisk'i çalıştırın.
 5. Program bir CD-ROM'dan yüklediyseniz, <a0></a0>, herhangi bir izlerinizi, smudges veya toz kaldırmak için CD-ROM'unu bir bezle yumuşak ve tüy underside diskin silin.
 6. Programı yeniden yükleyin.
Not: Bu adımları izlerseniz, herhangi özel bir program seçenekler veya Tercihler seçtiğiniz kaldırılmış olabilir. Ancak, program kullanarak oluşturduğunuz tüm belgeleri kaldırır ve programı yeniden kaldırılmaz.

Özellikler

Makale numarası: 180027 - Last Review: 15 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbsetup KB180027 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:180027
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com