SÚBOR: Msvbvm50.exe nainštaluje Visual Basic 5.0 Run-Time súbory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 180071 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

MSVBVM50.exe je samorozbaľovací súbor, ktorý nainštaluje najnovšie verzie Microsoft Visual Basic run-time súbory, ktoré všetky aplikácie vytvorené s Visual Basic 5.0 je potrebné spustiť.

Ďalšie informácie

The nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Centrum:
MSVBVM50.exe
Pre Ďalšie informácie o preberaní súborov Microsoft Support, kliknite nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Ako získať súbory podpory Microsoft z Online služieb
Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najviac aktuálny antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň že súbor bol vyslaný. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť Neautorizované zmeny do súboru.

MSVBVM50.exe nainštaluje tieto súbory, ktoré dodávajú s Visual Basic 5.0 Service Pack 2 a Service Pack 3:
  FILE      VERSION
  --------------------------
  Msvbvm50.dll  05.00.8244
  Oleaut32.dll  2.20.4118
  Olepro32.dll  5.0.4118
  Stdole2.tlb   2.20.4118
  Asycfilt.dll  2.20.4118
  Comcat.dll   4.71
				
Tieto súbory sú základne závislosti pre každý komponent alebo aplikácie vytvorené v Visual Basic 5.0.

Potrebujem Msvbvm50.exe?

MSVBVM50.exe nie je určený nahradiť sprievodca inštaláciou pre distribúciu aplikácie Visual Basic. Napríklad, ak vaša žiadosť obsahuje komponenty, ako sú napríklad ovládacie prvky ActiveX alebo dll, mali by ste použiť Sprievodca inštaláciou aplikácie alebo tretia strana inštalačný balík pre distribúciu. Avšak, ak vaše Visual Basic žiadosti len závisí súborov zahrnutých v Msvbvm50.exe, môžete distribuovať svoje žiadosti poskytovaním koncovým používateľom s súbor spustiteľný súbor (.exe) a Msvbvm50.exe.

Na určenie či vaša aplikácia vyžaduje ďalšie súbory na distribúciu, môžete Použite Sprievodcu nastavením vytvoriť sériu inštalačných súborov ako test. Ak [súbory] Sekcia výsledného súboru Setup.lst sú uvedené len súbor .exe, koncoví používatelia by mal byť schopný spustiť vaša žiadosť po spustení Msvbvm50.exe nainštalovať jadro run-time súbory. Avšak, ak časti [súbory] obsahuje niekoľko súbory, zvážte použitie sprievodcu nastavením alebo tretej-party nastavenie balíček pre distribučné miesto.

Okrem šírenia jednoduché spustiteľné súbory, môžete tiež použiť Msvbvm50.exe pre nasledujúce:
 • Minimalizovať veľkosť Internet na stiahnutie Visual Basic aplikácie. Spustením Msvbvm50.exe ešte čas, môžete stiahnuť používateľov Vaša žiadosť z webu rýchlejšie.
 • Ako krok riešenia problému pri inštalácii Visual Basic alebo Visual Basic žiadosti zlyhá.

  Ak Inštalátor zlyhá s chybou správu, ktorá uvádza jednu z základné súbory, alebo ak je registrácia komponentu zlyhá počas inštalácie, jadro súborov na cieľovom počítači môžu byť nastavené odlišne. Ak verzie súborov v Msvbvm50.exe sú novšie ako verzie na cieľový počítač, beží Msvbvm50.exe pred spustením inštalácie môže vyriešiť problém.

Odkazy

Pre konkrétny príklad ktorý je vyriešiť problém beh Msvbvm50.exe, prečítajte si nasledujúci článok v Microsoft Knowledge Base:
185992: PRB: "Nesprávna verzia knižnice DLL Run-Time" pri spustení aplikácie
Používatelia programu Microsoft Internet Explorer môžete stiahnuť niektoré ďalšie Ovládacie prvky ActiveX a dll často vyžadovaných aplikácií vytvorených pomocou Visual Základné 5.0. Pre viac informácií, prečítajte si nasledujúce článok v Microsoft Knowledge Base:
172991: INFO: CAB súbory distribuované s Visual Basic 5.0
Informácie o samorozbaľovací súbor, ktorý obsahuje Visual Basic 6.0 run-time súbory, prečítajte si nasledujúce článok v Microsoft Knowledge Base:
192461 SÚBOR: VBRUN60.EXE nainštaluje Visual Basic 6.0 Run-Time súbory

Vlastnosti

ID článku: 180071 - Posledná kontrola: 12. novembra 2012 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Visual Basic Control Creation Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Learning Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Professional Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbappsetup kbfile kbinfo kbtophit kbwizard kbmt KB180071 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 180071

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com