Internet Explorer çevrimdışı mod ve kalır çevrimdışı başlatır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 180946 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini düzenlemeden önce, sorun oluşması durumunda nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için "Kayıt geri yüklemek" Yardım konusu Regedit.exe veya Regedt32.exe, "Kayıt defteri anahtarı geri yüklemek" Yardım konusu görüntüleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet Explorer'ı her açtığınızda çalışma çevrimdışı modda başlatılamaz "Gezinti iptal edildi" iletisi alabilirsiniz veya seçimini kaldırmak için Dosya menüsünden Çevrimdışı Çalış seçeneğini tıklattığınızda, çevrimdışı kalabilir.

Neden

Onay işaretini kaldırmak için Çevrimdışı Çalış komutunu tıklattığınızda GlobalUserOffline DWORD değerini 1'den 0'a değil değişirse, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanmak, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nin yanlış kullanılmasından kaynaklanan sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Kayıt defterini düzenlemekle ilgili bilgi için, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ndeki (Regedit.exe) "Anahtarları ve Değerleri Değiştirmek " veya Regedt32.exe dosyasındaki "Kayıt Defterine Bilgi Eklemek veya Bilgileri Silmek " ve "Kayıt Defteri verilerini Düzenlemek" adlı Yardım konularına bakın. Düzenlemeden önce kayıt defterini yedeklemeniz gerektiğiniz unutmayın.

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdaki kayıt defteri anahtarının değeri 0 GlobalUserOffline DWORD değerini ayarlayın:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Current Version\ Internet ayarları
Not: ınternet Explorer çevrimdışı modda devre dışı bırakmak kuramayan her zaman, bunu yapmanız gerekir.

Durum

Microsoft bu sorunu araştırmaktadır ve burada yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Özellikler

Makale numarası: 180946 - Last Review: 5 Haziran 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 128-Bit Edition
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 128-Bit Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb KB180946 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:180946
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com