INFORMACE: Vhodný aplikací pro skriptování událostí Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 181036 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Exchange Server 5.5 Scripting Agent umožňuje spustit skripty na straně serveru v reakci na události dojít složek, včetně soukromé poštovní schránky. Tento článek bude vysvětlují, proč je omezena na střední hlasitost pracovního postupu a správy aplikací správné aplikaci Scripting událostí.

Další informace

Protože Agent Scripting 5.5 Microsoft Exchange Server umožňuje spustit proti jednotlivých schránek skripty, mít mnoho vývojáři pokusil zapsat doručené agenti VBScript. Tyto pokusy mít yielded špatné výsledky, protože Agent Scripting událostí není určen k nahrazení napsané v C/C++ agenti tradiční poštovní schránky. Například agenti se obvykle používají skenování každý kus pošty nebo mimo systému viry nebo archivovat každé zprávy pro účely státní keeping záznamu.

Existuje několik důležitá omezení služby Exchange událostí, které vykreslení vhodná pro takové aplikace:

  • Není zaručeno skriptu bude zobrazena každých zpráva. Služba událostí je události asynchronně s ohledem na Microsoft Exchange information store. To znamená, že úložiště informací před jinými procesy něhož neblokuje skript události (čekání pro jeho spuštění) nebo uživatelé přístup ke složce nebo zprávu. Následkem toho zprávy mohl být přesunut, zkopírovány, odstraněny nebo změněna před má pravděpodobnost spustit skript. Skript zpracování všech odchozích zpráv použita OnMessageCreated události ve složce Pošta k odeslání může například není reagují na události před doručena a odstraněny ze složky Pošta k odeslání nové zprávy.
  • Některé z těchto typů skriptování aplikací může lícem problémy měřítko. V závislosti na účelu aplikace skript by musel být nainstalován ručně v každé složce pro každého uživatele nebo by jednoduše příliš vysoké zpracovat interpretovaný jazyk VBScript, stejně jako události svazku.
  • Služba událostí je jediným podprocesem. Bez ohledu na to, kolik skripty jsou registrovány můžete současně spustit pouze jednu. Následky výkonu jsou významně. Skript vyžaduje dvě sekundy provést, například umožňuje pouze jeden skript spouštět každé dvě sekundy pro maximální 30 skripty za minutu. Rychlost 600 skripty by vyžadovat 20 minut zpracovat.
  • Skripty událostí spustit v kontextu zabezpečení WINDOWSNT privilegované, které Exchange Server účet služby. Jeden těžký důsledkem Toto uspořádání je možnost skriptu otevřete libovolnou poštovní schránku na serveru a měnit obsah bez vědomí vlastníka. Stav poznámky verzi Exchange 5.5: "the skriptování Agent není bezpečné, nahrazení obecné účely Pomocníka pro doručenou poštu pravidel protože umožňuje nový kód nainstalována a spustit servery."

Odkazy

Soubor nápovědy Agent skriptování Microsoft Exchange
Poznámky k verzi 5.5 Microsoft Exchange Server
Skupina výrobků Microsoft Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 181036 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbusage KB181036 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:181036

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com