OL98: Gelen Kutusu Onarım Aracı Nasıl Bulunur ve Çalıştırılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 181167 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Gelen Kutusu Onarım Aracı (Scanpst.exe) kişisel klasör dosyalarıyla ilişkili sorunların giderilmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir araçtır (.PST dosyaları). Gelen Kutusu Onarım Aracı, Microsoft Windows 95 ve Microsoft Office 97 CD-ROM'u ile gelir.

Daha fazla bilgi

Gelen Kutusu Onarım Aracı'nı otomatik olarak tüm Outlook 98 ile yüklenir Yükleme Seçenekleri. Bu aracı kullanmak için Başlat' ı tıklatın, işaret Programlar, Donatılar, Sistem Araçları' nın üzerine ve Gelen Kutusu Onarım Aracı' nı tıklatın.

Referanslar

Gelen Kutusu Onarım Aracı'nı kullanma hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
171371 OL97: Recover ileti mağazaları için Gelen Kutusu Onarım Aracı'nı kullanma

Özellikler

Makale numarası: 181167 - Last Review: 10 Mart 2013 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbmt KB181167 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 181167
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com