Oprava: Content-Disposition: Ne platnost soubor stáhnout dialogové okno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 182315
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Podle dispozice aContent hlavička webu http://www.nic.mil/ftp/rfc/rfc2183.txt nastavení typu "Příloha" při vracení souboru toa klienta by platnost klienta k požádání uživatele o vstup. Vstup Typicallythis naznačují, zda chce uživatel zobrazit nebo uložit thefile. Internet Explorer 4.01 pokusu o otevření souboru vrácené withoutprompting uživatele.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.
Tato chyba byla opravena v aplikaci Internet Explorer 5.

Další informace

Pokud soubor dokumentu aplikace nainstalované v klientském počítači je firstopened v aplikaci Internet Explorer, Průzkumník bude prezentovat dialogové okno Stažení aFile vyzvání uživatele s následujícími parametry:

 • Otevřít tento soubor z aktuálního umístění
 • Uložit tento soubor na disk
Toto dialogové okno také zobrazí uživatele s následující políčko:
Vždy zobrazit dotaz před otevřením souboru tohoto typu
Jakmile uživatel zruší zaškrtnutí tohoto políčka, otevře aplikace Explorer vždy typ této soubory.

Při vrácení souboru aplikace Explorer headerwith typu "Příloha" Content-Disposition Explorer by měl vyzvat uživatele bez ohledu na výše uvedený výběr. Ve skutečnosti Explorer nemusí vždy výzvu.

Internet Explorer 4.01 podporuje záhlaví Content-Disposition v thatit spustí dialogové okno Stažení souboru (Pokud je uvedeno) s názvem asuggested. Následující kód ukazuje, jak odeslat hlavičku popisující zacházení zdamůže a navrhovaný název souboru z aplikace CGI:
  #include <stdio.h>
  int main()
  {
   char szContentType[]="Content-Type: bad/type\r\nContent-Disposition:"
             " attachment; filename=name.xxx\r\n\r\n";
   printf(szContentType);
   printf("This is a test.");
   return 0;
  }
				
Nezahrnujte cesty v názvech soubor?. Navíc není uzavřete itin nabídek.

Domníváte se, že nastavení typu obsahu typ neznámé síle Explorerwould dialogové okno Stažení souboru. Ve skutečnosti Explorer "sniffs" data odeslaná ze serveru a rozpozná typ odesílaného souboru. Ifit rozpozná typ souboru, bude chovat podle userpreference. V tomto okamžiku není zcela spolehlivá možnost přinutit dialogové okno Stažení theFile při stahování souboru na Internet Explorer.

Vlastnosti

ID článku: 182315 - Poslední aktualizace: 21. září 2013 - Revize: 2.0
Klíčová slova: 
kbbug kbDSupport kbFAQ kbmt KB182315 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 182315
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com