Verze ADO 1.5 s #import a getrows/záložky Adovcbm.exe

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 182389 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Příklad Adovcbm.exe znázorňuje záložky, funkce traversal záznamů, GetRows a jiných metod ActiveX Data Objects (ADO) Recordset pomocí inteligentní ukazatele a #import. Pomocí #import je upřednostňovaný způsob pro programátory Visual C++ použít ADO.

Další informace

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
ADOVCBM.exe
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Není nutné používat absolutní cestu pro soubor DLL ADO. Ve skupinovém rámečku Možnosti v nabídce Nástroje můžete přidat cestu k Visual Studio IDE. Vyberte kartu adresář a přidat cestu knihovna seznamu soubory, což umožňuje použít v příkazu:
   #import "Msado15.dll" rename_namespace("ado15")
				
je součástí ukázkové databázového souboru Adostudent.mdb. Ukázkové otevře s ConnectionString souborová připojení databáze, takže není nutné zadat název zdroje dat (DSN).

Funkce CrackStrVariant trvá variant a vrátí CString. Tato funkce byla zkopírována v jeho celá z ukázkové DAOVIEW dodávaného s Visual C++.

Odkazy

Další informace o manipulaci s ADO recordset pomocí UpdateBatchand CancelBatch klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
181733FILE: Adovcbtd.exe #import UpdateBatch použití a CancelBatch

Vlastnosti

ID článku: 182389 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ActiveX Data Objects 1.5
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbfile kbinfo KB182389 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:182389

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com