XL98: Microsoft Excel 97 ve Excel 98 şekli boyutları Değiştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 182992 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Excel 97 çalışma kitabında bir şekil oluşturmak ve sonra Microsoft Excel 98 Macintosh Edition görüntülemek için çalışma kitabını açın, şeklin boyutlarını değiştirilir.

Neden

Çizim araç çubuğunu kullanarak Microsoft Excel 97'de bir şekil oluşturmak ve Microsoft Excel 98 Macintosh Edition şeklinde içeren dosyayı açın, bu sorun oluşur.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Excel 98 Macintosh için onaylamıştır. Biz bu sorun üzerinde araştırma ve burada ek bilgiler kullanılabilir olduğunda Microsoft Bilgi Bankası'ndaki deftere nakleder.

Daha fazla bilgi

<a0>Otomatik Şekli Biçimlendir</a0> iletişim kutusunu görüntülemek ve bir şeklin boyutlarını bulmak için şekli çift tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 182992 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Excel 98 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbinterop KB182992 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:182992

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com