Podrobné vysvětlení SecondLevelDataCache

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 183063 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje následující klíč registru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager \Memory Management\SecondLevelDataCache

REG_DWORD Rozsah: Kilobajty 0, 1 - velikost mezipaměti Výchozí hodnota: 0 (256 kB)

Další informace

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

SecondLevelDataCache zaznamenává také velikost mezipaměti procesoru sekundární nebo mezipaměť L2. Je-li tato položka hodnotu 0, systém se pokusí načíst velikost mezipaměti L2 z vrstva HAL (HAL) pro platformu. Pokud se nezdaří, použije výchozí velikost mezipaměti L2 256 KB. Pokud je hodnota této položky není 0, it tuto hodnotu používá jako vyrovnávací paměť L2 velikost. Tato položka je určena jako sekundární zdroj velikost mezipaměti informace o počítačích, na kterých nemůže rozpoznat HAL mezipaměť L2.

To nesouvisí s hardware; To je užitečné pouze u počítačů s přímo mapovaná L2 ukládá do mezipaměti. Pentium II a vyšší zpracovatelé nemají přímé- mapované mezipaměti L2. SecondLevelDataCache lze zvýšit výkon podle v některých případech pro starší počítače s rozsáhlou přibližně pro 2 procenta lepší rozptyl fyzické stránky v adrese paměť (více než 64 MB) místa, takže nejsou tolik kolizím mezipaměť L2. Nastavení SecondLevelDataCache 256 KB, spíše než 2 MB (Pokud v počítači 2 MB rychlá vyrovnávací paměť L2) by pravděpodobně o 0.4 % snížení výkonu.

Vlastnosti

ID článku: 183063 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB183063 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:183063

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com