Siyah ve beyaz bit eşlem Lotus Notes'tan Exchange İstemci alır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 183291 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange istemcisi, bir Lotus Notes gönderen bir ileti alabilirsiniz Siyah ve beyaz bir bitmap görüntüsü içeren. Büyük bir olasılıkla görüntü kaynaklanan bir Lotus yapıştırılan ekran yakalama (crtl + PRINTSCREEN veya alt + PRINTSCREEN) Not ileti. Microsoft Exchange'e geçilen ileti Exchange Connector for Lotus Notes (Exchange Server 5.5 - nmc) veya Bağlantı Connector for Lotus Notes 3.2.

Neden

Lotus Notes istemci verme süzgeçleri doğru rengi korumak değil ileti gövdesinden dönüştürürken ekran yakalama bit eşlemler özellikleri Bileşik veri (cd) biçimi zengin metin biçimi (rtf). Bit eşlem bir piksel renk derinliğine sahip rtf yapısı içinde açıklanan (\wbmbitspixel1).

Durum

Lotus Notes, Microsoft'tan bağımsız bir satıcı Lotus tarafından üretilmiştir; Biz ilgili hiçbir garanti, açık veya örtük, bu ürünün olun performansı veya güvenilirliği.

Daha fazla bilgi

Bileşik veri (cd) Lotus Notes doğal bir belge biçimidir. Zengin metin Biçimi (rtf) Microsoft Exchange özgün belge biçimlerini biridir. Renkli bit eşlemler geçerli rtf belirtimi tarafından tam olarak desteklenir.

Lotus Notes istemcisi Export\Import filtreler sağlar (Nirtf.dll ve Nxrtf.dll) cd rtf veya tersine çevirmek için dönüşümler içerir. Microsoft Exchange Connector for Lotus Notes (ve önceki bağlantı Bu Notlar dll dosyaları için kullanılabilir işlevleri üzerine konnektör) dayanır. rtf cd (değişiminden için dönüştürülmüş Exchange ileti metni dönüştürme Notlar) ve cd rtf (Notları'den dönüştürülmüş Notlar ileti gövdesi Exchange). Bu dönüştürme yordamları için Lotus Development güncelleştirdi Geçerli rtf spec destekler. Bu ekran yakalama eşlemdir sonucudur Siyah ve beyaz rtf dönüştürüldüğünde işlenmiş.

Bu sınırlama yalnızca Notları e-posta istemcisi tarafından birlikte gösterilmektedir aşağıdaki adımları gerçekleştiriliyor:

 1. Yeni bir faturası açın.
 2. alt + PRINTSCRN tuşlarına basın.
 3. Faturası düzenleyen gövdesinde ctrl + v tuşlarına basın. Bit eşlem ileti gövdesi yapıştırılır.
 4. Dosyayı seçin / Export / kaydedilecek dosya türü: / iletişim rtf / Export adı ile Bmp1.rtf.
 5. Geçerli not kapatın.
 6. Yeni bir faturası açın.
 7. Not metin kutusunu tıklatın. Dosyayı seçin / Import...
 8. Bmp1.rtf dosyasını seçin ve Al'ı tıklatın. Görüntüyü siyah ve Beyaz.
(İsteğe bağlı olarak 6-8 adımlar yerine, Bmp1.rtf WordPad'de açabilirsiniz.)
Microsoft update çalışabilirliğini Lotus Domino R5 ve Lotus Domino 6, Microsoft Exchange Server 2003 ve Microsoft Windows Server 2003 Active Directory destek araçları devam etmektedir. Lotus Domino için güncelleştirilmiş araçlar, Exchange Server 2003 ve Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 ile birlikte aşağıdaki araçlar değiştirin:
 • Exchange Connector for Lotus Notes
 • Takvim Connector for Lotus Notes
 • Lotus Notes için Geçiş Sihirbazı
Bu araçları elde etmek için ve rehberlik ve ek kaynak elde etmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/interopmigration/bb403105.aspx
Bu güncelleştirilmiş araçlar, müşteriler araçlarının önceki sürümleri ile bildirilen çeşitli sorunlar ek işlevsellik ve adres sağlar.

Özellikler

Makale numarası: 183291 - Last Review: 26 Nisan 2011 Salı - Gözden geçirme: 0.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbbug kbnofix kbusage kbmt KB183291 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:183291
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com