Ako prispôsobiť nastavenia databázy Registry pre nástroj Kontrola

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 183603
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje prispôsobiť nástroja Kontrola databázy Registry podľa ručne upravovať súbor Windows\Scanreg.ini. Môžete tiež prispôsobiť Kontrola databázy Registry nástroj (bez ručnej úprave Scanreg.ini) pomocou SREdit nástroj zahrnuté s Windows 98 Resource Kit CD-ROM. (textový editor z Resource Kit môže tiež použiť.) Je nástroj na SREdit umiestnené v priečinku Config na disku CD-ROM. Obe systému MS-DOS verzia (Scanreg.exe) a Windows 98 verzia (Scanregw.exe) Nástroj databázy Registry Checker pomocou nastavení v súbore Scanreg.ini.

DALSIE INFORMACIE

V predvolenom nastavení nástroj Kontrola databázy Registry vytvára záložnú kópiu databázy registry súbory (System.dat a User.dat), súbor System.ini a Win.ini súbor prvýkrát spustíte počítač na ľubovoľný deň. Zakaždým, keď ste reštartujte počítač, nástroj databázy Registry Checker prehľadá váš registry a Ak Komisia zistí problém, automaticky nahradí poškodené register s Najnovšie záložnú kópiu. Predvolene sú záložné súbory databázy registry uložené v Windows\Sysbckup priečinku, ako Rb0 súbory s príponou .cab<nn>, kde <nn>je číslo medzi 00 a 99. </nn></nn>

Scanreg.ini súbor obsahuje tieto položky, ktoré určujú, ako sa Nástroj databázy Registry Checker robí záložné kópie databázy registry:

POZNÁMKA: Ak chcete upraviť súbor Scanreg.ini, použite ľubovoľný textový editor (ako je napríklad Poznámkový blok).

Zálohovanie =

Hodnota 1 (predvolené) spôsobuje záložnú kópiu databázy registry uskutočniť prvýkrát spustíte počítač na ľubovoľný deň (stanoví systémové hodiny).

Hodnota 0 zakáže zálohovanie databázy registry.

POZNÁMKA: Disabling zálohovanie databázy registry sa neodporúča.

Optimalizovať =

Hodnota 1 (predvolené) automaticky optimalizuje Aktuálna databáza registry, ak to obsahuje najmenej 500 kilobajtov (KB) o nevyužité miesto.

Hodnota 0 nebude môcť automaticky optimalizovať vaše aktuálne databázy registry odstránenie nevyužitého miesta.

MaxBackupCopies =

Hodnotu 5 (predvolené) uloží posledný 5 databázy registry zálohovanie v Windows\Sysbckup priečinok. Táto hodnota môže byť medzi 0 a 99.

POZNÁMKA: Keď obnovíte zálohovanie databázy registry pomocou kontrola databázy Registry pre MS- DOS, len päť najbližšej zálohovanie sa zobrazujú.

BackupDirectory =

Podľa predvoleného nastavenia táto položka neobsahuje hodnotu, a sú záložné súbory databázy registry automaticky uložené v priečinku Windows\Sysbckup. Ak chcete zmeniť umiestnenie v ktorých záložné súbory databázy registry sa ukladajú, zadajte úplnú cestu k priečinku. Pre napríklad, ak chcete uložiť záložné súbory databázy registry v c:\registry\backups priečinok, zmena "BackupDirectory =" riadok čítať:

BackupDirectory = c:\registry\backups

Poznámka: Ak kontrola databázy Registry je možné uložiť zálohu na mieste ste špecifikovať, záloha sa uloží v priečinku systému Windows.

Súbory =

Táto položka neexistuje v predvolenom nastavení a možno určiť dodatočné súbory, ktoré chcete zálohovať v súbore .cab. Ak chcete určiť ďalšie súbory na zálohované, zadajte Files=<folder code="">,<file name=""></file></folder>, kde <folder code="">je numerický kód pre priečinok, do ktorého súbor, ktorý chcete zálohovať je umiestnený, a <file name="">je názov súbor, ktorý chcete zálohovať. Ak chcete zálohovať viaceré súbory v rovnaké miesto, samostatnej každého súboru meno pomocou čiarka (,) bez medzier. </file></folder>

Nasledujúca tabuľka uvádza možné priečinok kódy:
  Folder code  Folder
  ------------------------------------------------------------
  10      <windows> (for example, Windows)
  11      <windows>\System (for example, Windows\System)
  30      Root folder (for example, c:\)
  31      Root host folder (for example, c:\)
				

Napríklad, ak chcete zálohovať 3d súbory Maze.scr a Actmovie.exe nachádza sa v priečinku, zadajte nasledujúci riadok:

Súbory = 11, 3d maze.scr,actmovie.exe

Ak chcete zálohovať súbor Asd.log umiestnený v koreňovom priečinku vášho C jednotka, zadajte nasledujúci riadok:

Files=30,asd.log

Ďalšie informácie o nástroji Kontrola databázy Registry, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Pomocník, kliknite na tlačidlo Index na karte typ databázy Registry, a potom dvakrát kliknite na Kontrola databázy Registry Téma.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 183603 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB183603 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:183603

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com