IBM DTTA 351010 10.1 GB sürücü kapasite yanlış

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 183654 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows NT hatalı 10.1 gigabayt (GB) IBM DTTA 351010 7,550 megabayt (7,5 GB) için disk sürücüsü sabit kapasite boyutunu raporu veya IBM DTTA 351680 disk sürücüsünde veya bir 12 GB sabit kapasite 18 GB boyutu hatalı olarak raporu Quantum Bigfoot TX 8 GB rağmen sistem BıOS'U INT 13 uzantılarını destekler ve sürücünün tam kapasitesini görmek için disk sürücüsü sabit. Not Bu sorun, bazı Maxtor DiamondMax ile de oluşabilir 8.5 GB'den büyük sürücüler ve burada listelenen bazı sabit disklerinde oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaledeki yönergeleri izleyin:

197667 MAKALEYI KIMLIĞI:
BAŞLıK: büyük IDE sabit diske Windows NT Server'ı yükleme
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Burada ele alınan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız satıcılar tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 183654 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB183654 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:183654

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com