PRB: SVS může nespustí na jiný uzel po uzel znovu sestavovány

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 183959 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud uzel clusteru přeinstalovat z nějakého důvodu a rejoins clusteru, můžete symetrické Virtual Server (SVS), není nezdaří přes uzel.

Příčina

Při instalaci SVS pomocí Průvodce clusterovou SQL několik podpůrné soubory zkopírovány do obou uzlech clusteru. Bez těchto souborů lze SVS nelze spustit.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, odinstalujte SVS spuštěním Průvodce SQL clusteru, volba odebrat a spuštěním Průvodce SQL clusteru znovu k přeinstalaci SVS.

Pokud uzel byl přeinstalovat byl nastavení SQL Server byl původně spustit uzlu, odinstalujte SVS. Další informace o odinstalování SVS z uzlu na nebyl nainstalován SQL Server naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:

ČLÁNEK ID: 183960
TITLE: INF: odebrání SVS od uzel SQL Server bylo Nenainstalováno zapnuto

Vlastnosti

ID článku: 183959 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 6.5 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB183959 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:183959

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com