SORUN: SVS diğer düğüm üzerinde yeniden düğüm sonra Çalıştır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 183959 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kümenin bir düğümüne herhangi bir nedenle yeniden yüklenirse ve sonra kümeye yeniden katılır, simetrik sanal sunucu (SVS) yerine bu düğüme çalıştırabilir değil.

Neden

SVS yüklendiğinde <a0>SQL</a0> küme sihirbazını kullanarak, çeşitli destek dosyaları her iki küme düğümlerine kopyalanır. Bu dosyalar olmadan SVS çalıştırabilirsiniz.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, SQL Küme Sihirbazı, Kaldır'ı seçerek ve SVS yeniden yüklemek için SQL küme Wizard'ı çalıştıran SVS kaldırın.

SQL Server Kurulum ilk çalıştırıldığında düğümü yeniden düğüm varsa, SVS kaldırın. SQL Server üzerinde yüklü olmayan bir düğümden SVS kaldırma hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:

183960 MAKALEYI KIMLIĞI:
BAŞLıK: INF: SVS düğümü SQL Server kaldırılıyor açık yüklenmiyor

Özellikler

Makale numarası: 183959 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 6.5 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB183959 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:183959

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com