Ek, Outlook 97 sıkıştırılmış

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 184126 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Metin iletileri g ö nderilmesine ek olarak, Microsoft Outlook, ekli dosyalar e-posta ile gönderebilirsiniz. E-posta iletisinde bir ek de dahil olmak üzere, iletinizin dosya boyutunu artırır ve aktarım hızını etkileyen ve oluşturabilirsiniz ağ sorunları.

Pratik Çözüm

Bu bir olumsuz etkisi azaltmak için bir dosya sıkıştırma yoludur. Ancak, posta standartlarını nedeniyle Outlook dosya ekleri sıkıştırmak değil.

Dosya sıkıştırma gerçekleştir aşağıdaki üçüncü taraf ürünleri hemen kullanılabilir.

BKZip 97 (Bernd Kemmlers)

http://bks.simplenet.com/
Oluşturmak, görüntülemek ve zip dosyaları ayıklamanız olanağı sunar. Kullanılan sıkıştırma miktarını belirlemek için de bir kaydırma çubuğu denetimi kullanır.

En fazla sıkıştırma (C2C Systems)

http://www.c2c.com
Bu eklenti, otomatik olarak sıkıştırır ve ek Outlook açar.

TurboZip (Pasifik Gold Sahili)

http://www.turbozip.com
Unzipping veya kod çözme arşivler ve e-posta içindeki dosyalarla çalışabilir. Yerleşik bir ActiveX denetimi için WYSIWYG sunduğu (gördüklerinizi ne almak içindir) elektronik tabloları ve Office 97 belgelerinde görüntüleme.

WinZip (Niko Mak Computing, ınc.)

http://www.winzip.com
Yerleşik özellikler WinZip TAR, gzip, UNIX sıkıştırma, UUencode, BinHex ve MIME gibi yaygın ınternet dosya biçimleri için destek. ARC ARJ ve LZH dosyaları, dış program desteklenir.

ZipMagic (Aladdin Systems)

http://www.allume.com/win/index.html
Dosyalar Ayıklanıyor olmadan içeriğini görüntüleyebilmeniz posta dosyaları, klasörleri olarak gösterir. Destekler Evrensel ALAN biçiminde ARJ LHA/LZH, Z, GZIP, TAR, TAZ, TGZ, CAB ve ZOO yan? s?ra. Bu da açabilir ve BinHex UUEncode, XXEncode ve MIME kod çözme.

Daha fazla bilgi

Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez. P1'e başvurma konusunda bilgi için, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki uygun makale numarasını tıklatın:
65416Üçüncü Taraf Donanım ve Yazılım Satıcıları İletişim Listesi, A-K

60781Üçüncü Taraf Donanım ve Yazılım Satıcıları İletişim Listesi, L-P

60782Üçüncü Taraf Donanım ve Yazılım Satıcıları İletişim Listesi, Q-Z (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 184126 - Last Review: 28 Ağustos 2007 Salı - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbprb KB184126 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:184126
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com