Hata iletisi: Bu etki alanı denetleyicisi BIR bulunamadı.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 184538 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birincil etki alanı denetleyicisi (PDC), güncelleştirilmiş Lsasrv.dll dosya (LSA fixi.exe veya LSA ixa.exe) yükledikten sonra Windows NT Setup sırasında bir etki alanına bilgisayar ekleme girişiminde bulunduğunuzda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:

Bu etki alanı için bir denetleyici bulunamadı (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.).

Neden

Öğe boş NamedPipes kullanımını sınırlar RestrictAnonymous adlı yeni kayıt defteri güncelleştirilmiş Lsasrv.dll dosya (LSA fixi.exe veya LSA fixa.exe) uygulayan davranış oluşur. Windows NT Setup etki doğrulamak için sunucuya bağlantı için bir boş NamedPipe kullanır. Boş NamedPipe RestrictAnonymous PDC'de kullanılmış olduğundan erişim verilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

(LSA fixi.exe veya LSA fixa.exe) dosya güncelleştirilmiş Lsasrv.dll hakkında daha fazla bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:

154087 MAKALEYI KIMLIĞI:
BAŞLıK: LSASS.EXE son hatalı ara bellek boyutu erişim ihlali

Özellikler

Makale numarası: 184538 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbfix kbqfe KB184538 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:184538

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com