XADM: Text přílohy Modified Internet Mail

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 184718 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Malý textový soubor jako příloha (140 znaků nebo méně) obsahující znaky <LF>řádek informačního kanálu, ale žádná kombinace řádek informačního kanálu carriage return <CR><LF>, budou změněny během odchozí doručení Internet Mail Service. Změny budou navíc kurzor <CR><LF>pouze po původní znak <LF>výsledné kombinaci <LF><CR><LF>na konci každého řádku. To může způsobit problémy přijímající systému.

Příčina

Logická chyba považuje text souboru přílohy jako součást textu nebo prostý text s kódováním 7 bit. Větší přílohy (ty větší než 140 znaků), jsou zakódování jako uvozovkách tisknutelnou, která zachová správně sekvence znaků <lf>.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server verze 5.5. Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5

Prohlášení

Exchange Server 5.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v Microsoft Exchange Server verze 5.0.

Podporovaná oprava je nyní k dispozici, ale nebyl plně regresní testovány a měly by být použity pouze u systémů, ve kterých k popsanému problému. Pokud jsou vážně ovlivněny konkrétní problém, společnost Microsoft doporučuje počkat na další aktualizaci service pack, která obsahuje tuto opravu. Další informace, obraťte se na technickou podporu Microsoft.

Tato oprava byla zaúčtována do následujícího umístění v Internetu:
ftp://ftp.microsoft.com/bussys/exchange/exchange-public/fixes/Eng/Exchg5.0/Post-SP2-STORE/

Exchange Server 5.5

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 184718 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbusage KB184718 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:184718

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com