XADM: Internet Mail için değişiklik metni ekler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 184718 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Küçük metin dosya eki (140 karakter veya daha az), ancak satır besleme <LF>karakterleri başı satır besleme bileşimlerini <CR><LF>içeren, ınternet posta Hizmeti'nin giden iletim sırasında değiştirilecek. Değişiklik, her satır sonunda bir <LF><CR><LF>birlikte kaynaklanan yalnızca özgün <LF>karakterden sonra ek ekleme, bir <CR><LF>olacaktır. Bu, alıcı sistem sorunlara neden.

Neden

Bir mantık hatası metin dosya eki ile 7 bit kodlamayı metin/düz Gövde bölümü olarak davranır. Büyük ekleri (olanlar 140 karakterden daha büyük), quoted-doğru <lf>karakter sıra numaraları koruyan yazdırılabilir, kodlanmış.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server sürüm 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine bakın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Exchange Server 5.0

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange Server sürüm 5.0 için onaylamıştır.

Desteklenen bir düzeltme şimdi kullanılabilir, ancak tam olarak regresyon test edilmemiştir ve yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulanması. Belirli bu sorundan etkilenen ciddi bir şekilde sürece, Microsoft, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemenizi önerir. Daha fazla bilgi için Microsoft Teknik Desteği'ne başvurun.

Bu düzeltme, aşağıdaki ınternet konuma deftere nakledilmiş:
ftp://ftp.microsoft.com/bussys/exchange/exchange-public/fixes/Eng/Exchg5.0/Post-SP2-STORE/

Exchange Server 5.5

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange Server sürüm 5.5 olmasını onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Exchange Server 5.5 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 184718 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbusage KB184718 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:184718

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com