Dnešní pro společný fondů celkem změnit sloupec není aktualizován v MSN Money

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 184812 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Ve Správci portfolia v MSN Money celkem změnit dnešní zůstane prázdné, na trhu je otevřený.

Také změnit sloupec a % sloupce změnit společný fondů zobrazit změny a procentuální změna základě zavřít pro předchozí a zavřít z předchozího dne obchodními aktuální den.

Příčina

Sloupec celkem změnit dnešní je aktualizován pouze po nové hodnoty majetku NET (NAV), je vypočítávána na konci obchodními den. Proto nejsou aktuální, dokud MSN Money investičních obdrží NAV. aktualizované hodnoty Změna společný fondů

Další informace

Fond společnost používá hodnotu uzávěrky investice v každém fondu vypočítat NAV do fondu. Nabídka zprostředkovatele pro MSN Money investičních publikuje NAV dat každý den obchodní na nebo kolem 17: 00 východní čas. Některé vedoucí fondu může aktualizovat NAV dřívější nebo pozdější než jiní vedoucí.

Dokud přibližně půlnoci východní čas každou noc je k dispozici data. To znamená, že data se nezobrazí po půlnoci dokud otevře Market akcií.

Vlastnosti

ID článku: 184812 - Poslední aktualizace: 1. března 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • MSN Money
  • MSN Money Plus
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbmoneyinvest kbonline kbprb KB184812 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:184812

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com