Günün toplam sütun Değiştir karşılıklı fon için MSN Money güncelleştirildi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 184812 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Portföy Yöneticisi'nde, MSN Money Pazarı açıkken bugünün toplam değişikliği boş kalır.

Ayrıca Değiştir sütunu ve Değiştir % sütunu için karşılıklı fon değişikliği ve yüzde geçerli ticaret gün önceki Kapat ve önceki günü'nden kapatma göre değişiklik gösterir.

Neden

Today's toplam Değiştir sütunu, yalnızca yeni NET kıymet değer (NAV) ticaret gün sonunda hesaplanan sonra güncelleştirilir. Bu nedenle, değişiklik değerleri karşılıklı fon için MSN Money yatırım için güncelleştirilmiş NAV. alıncaya kadar bu işlem geçerli değil

Daha fazla bilgi

Fon şirket, fon NAV hesaplamak için her bir fon Yatırımlar <a1>Kapanış</a1> değerini kullanır. MSN Money yatırım ilgili <a1>Teklif</a1> sağlayıcısı, her iş günü, saat veya geçici 17: 00 NAV veri yayımlar Doğu saati. Daha önce ya da diğer yöneticiler daha sonra bazı fon yöneticileri NAV güncelleştirebilir.

Gece yaklaşık olarak yarısı kadar Doğu saat her gece veri yok. Bu, verileri Stock Pazarı açar kadar gece yarısından sonra görüntülemek anlamına gelir.

Özellikler

Makale numarası: 184812 - Last Review: 22 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • MSN Money
  • MSN Money Plus
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbmoneyinvest kbonline kbprb KB184812 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:184812

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com