Soubor skriptu MSSCPCTL.EXE ovládací záhlaví MSSCPCTL.H

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 184904 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

MSSCPCTL.EXE je samorozbalovací archivu obsahující MSSCPCTL.H C++ soubor záhlaví, které lze použít pro přístup k duální rozhraní Microsoft Script Control z C++.

Všechny informace v záhlaví souboru MSSCPCTL.H lze získat informace o typu ve skriptu OCX samotná, zvláště ve spojení s příkazem import # Visual C++ 5.0. MSSCPCTL.H je však poskytována pro vaši potřebu, pokud tento přístup skriptu ovládací funkce ve vašem C++ bez použití podporu Visual C++ 5.0 COM vyžadují.

Další informace

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
Msscpctl.exe
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 184904 - Poslední aktualizace: 9. srpna 2004 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft JScript 3.0
  • Visual Basic, Scripting Edition 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbfile kbinfo KB184904 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:184904
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com