MSSCPCTL.H MSSCPCTL.EXE kod denetim üstbilgi dosyası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 184904 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

MSSCPCTL.EXE MSSCPCTL.H, Microsoft komut dosyası denetimi çift arabirimleri C++ ' erişmek için kullanılan bir C++ üstbilgi dosyası içeren bir kendi kendine ayıklanan arşividir.

Tüm bilgileri MSSCPCTL.H üstbilgi dosyasında komut dosyasında <a1>Tür</a1> bilgilerden elde edilebilir OCX, özellikle birlikte Visual C++ 5.0 # alma deyimiyle. Ancak, bu komut dosyası ve denetim işlevleri, C++, Visual C++ 5.0 COM desteği'ni kullanmadan erişmek için gerekliyse MSSCPCTL.H kolaylık olması için sağlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Msscpctl.exe
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 184904 - Last Review: 9 Ağustos 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft JScript 3.0
  • Visual Basic, Scripting Edition 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbfile kbinfo KB184904 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:184904
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com