Komunikat o błędzie „Otwierana strona zawiera zarówno elementy bezpieczne jak i takie, które nie są bezpieczne”

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 184960 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas łączenia się z bezpieczną witryną sieci Web (adres takiej witryny rozpoczyna się od https://) zawierającą elementy bezpieczne i niebezpieczne może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Otwierana strona zawiera zarówno elementy bezpieczne jak i takie, które nie są bezpieczne. Czy chcesz pobrać elementy, które nie są bezpieczne?

Przyczyna

Jeżeli bezpieczna strona sieci Web używa ramek i co najmniej jedna ramka nie zostanie załadowana, ponieważ ładowanie zostało anulowane przez użytkownika lub żądanie ładowania nie zostało wykonane, program Internet Explorer wygeneruje poprzedzający komunikat o błędzie.

Ten problem występuje, ponieważ program Internet Explorer określa, że pomyślnie pobrane ramki znajdują się w domenie internetowej, a wewnętrznie generowane błędne ramki znajdują się na komputerze lokalnym i dlatego konfiguruje strefę bieżącą jako mieszaną. Powoduje to wygenerowanie komunikatu o błędzie zabezpieczeń z ostrzeżeniem, że strona zawiera elementy bezpieczne i niebezpieczne.

W takim przypadku komunikat o błędzie nie wskazuje na problem z zabezpieczeniami; komunikat ten informuje tylko o tym, że nie zostały załadowane wszystkie bezpieczne elementy strony.

Stan

Zachowanie takie jest zgodne z projektem systemu. Nie można wyłączyć tego komunikatu o błędzie.

Więcej informacji

Ten komunikat o błędzie informuje o tym, że witryna sieci Web zawiera zarówno elementy bezpieczne, jak i niebezpieczne. Można pobrać elementy, które nie są bezpieczne wraz z elementami bezpiecznymi, wyświetlić tylko elementy bezpieczne lub wyświetlić odpowiedni temat Pomocy. Opcje dostępne w programie Internet Explorer w wersji 3.02 i Internet Explorer w wersji 4.0 i nowszej są nieco inne. Opisy tych różnic można znaleźć w kolejnych sekcjach.

Internet Explorer 4.x lub 5

Po wyświetleniu komunikatu o błędzie można kliknąć przycisk Tak, Nie lub Więcej informacji. Jeżeli klikniesz przycisk Tak, na stronie sieci Web zostaną wyświetlone bezpieczne i niebezpieczne elementy. Jeżeli klikniesz przycisk Nie, elementy niebezpieczne nie będą wyświetlane na stronie sieci Web, a na pasku stanu pojawi się wskaźnik zabezpieczenia. Jeżeli klikniesz przycisk Więcej informacji, zostanie wyświetlony temat Pomocy Pobieranie niebezpiecznej zawartości z bezpiecznej witryny sieci Web.

Internet Explorer 3.02

Gdy pojawi się komunikat o błędzie, można kliknąć przycisk Zabezpieczenia — informacje, Tak lub Nie. Jeżeli klikniesz przycisk Zabezpieczenia — informacje, zostanie wyświetlony temat Pomocy Bezpieczeństwo w Internecie. Jeżeli klikniesz przycisk Tak, na stronie sieci Web zostaną wyświetlone elementy bezpieczne i niebezpieczne. Jeżeli klikniesz przycisk Nie, elementy niebezpieczne nie będą wyświetlane na stronie sieci Web, a na pasku stanu pojawi się wskaźnik zabezpieczenia.

Właściwości

Numer ID artykułu: 184960 - Ostatnia weryfikacja: 25 września 2003 - Weryfikacja: 2.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 4.0 (128-bitowy)
 • Microsoft Internet Explorer 3.02
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 4.0 (128-bitowy)
 • Microsoft Internet Explorer 3.02
Słowa kluczowe: 
kberrmsg kbprb KB184960

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com