Chyba způsobila Neplatné použití popisovače ovladač Video Private stop

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 185605 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Další informace

Poškození videa je způsobena použití paintbrush neplatný popisovač. Po dojde k poškození videa a pokračuje využití aplikace bude soutisk s 0x0000021a chyba. Videa poškození samotného zobrazí jako selhání posouvání celý obrázek. Systém nestabilní v tomto okamžiku a jiné grafické problémy mohou nastat například zapnutí černé ukazatele myši nebo pomocí některé ikonu systému je obrázek.

Příznaky

Můžete si všimnout zobrazení posouvání potíže s jeho Intergraph MicroStation systémem Windows NT 4.0 s více procesory. Na monitoru bude zobrazit pouze část zobrazení během posouvání a jiných rastry, jako například jiných rastry systému bude poškozen. Když k tomu dojde a nadále používat aplikace, obdržíte následující chyba stop:

ZASTAVIT: 0X0000021A

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Poznámka: Tato oprava řeší pouze obdržíte chybovou zprávu stop. Informace o tom, jak vyřešit problém s videa poškození obraťte na výrobce programu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 185605 - Poslední aktualizace: 14. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB185605 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:185605

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com