Metni Japonca/Kore dili için Internet Explorer Veri Giriş Düzenleyicisi 4.0

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 186113 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Internet Explorer 4.0 kullanıcıları Japonca ve Korece metin Web giriş formlar ve Outlook Express 4.0 e-posta iletilerini herhangi bir dil sürümü Windows 95 ve NT 4.0 için Internet Explorer Giriş Yöntemi Düzenleyicisi (IME) kullanarak 4.0 için Japonca ve Kore dili.

Daha fazla bilgi

Geçerli Microsoft dil paketlerini Internet'in herhangi bir dil sürümünde izin ver Japonca veya Kore dili karakterleri görüntülemek için 4.0 explorer. Internet ile Explorer Japonca veya Kore dili IME 4.0, bu karakterleri çok yazabilirsiniz, Özel klavye veya farklı bir dilde tarayıcı. Internet Explorer 4.0 IME yalnızca ana tarayıcısı Internet Explorer 4.0 yapar, Okuma ve yazma Doğu Asya karakterlerine izin verir.

Internet Explorer Japonca IME 4.0 veya Internet yükledikten sonra Kore dili IME 4.0, hem, Windows 95 veya Windows NT 4.0 Explorer görüntüler Internet Explorer IME simgesini görev çubuğunda her Internet Explorer 4.0 etkin veya iletinin gövdesindeki her kullanıcı tıklattığında Outlook Express 4.0.

Japonca veya Kore dili karakterleri yazmak için kullanıcının yalnızca tıklatır IME simge, Japonca veya Korece seçer ve yazmaya başlar.

Kullanıcılar aynı sayfada farklı dillerde yazabilirsiniz. Internet Explorer IME 4.0 çok dilde Yardım da vardır.

IME karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft World Wide Web'e bakın Site:
http://www.microsoft.com/Windows/ie/ie6/downloads/recommended/ime/install.mspx

Özellikler

Makale numarası: 186113 - Last Review: 21 Nisan 2013 Pazar - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbpubtypekc kbinfo kbmt KB186113 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 186113

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com