Popis nástroje Defragmentace disku v systému Windows 98 / ME

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 186171 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje nástroj Defragmentace disku v systému Windows 98 a Windows ME zahrnuty. Nástroj Defragmentace disku můžete zvýšit rychlost programy v počítači.

Další informace

Při instalaci programu v počítači soubory programu může být rozdělen přes více umístění na pevném disku. Toto se nazývá fragmentace. Pokud dojde k fragmentaci na pevném disku, je pomalejší výkon programů v počítači. Nástroj Defragmentace disku optimalizuje výkon počítače tím, že reorganizuje soubory na pevném disku do spojitých bloků. Když nástroj Defragmentace disku dokončí defragmentaci souborů na pevném disku, výkon programů je rychlejší, protože soubory jsou uspořádány blíže společně.

Poznámka: Počítače lze použít, je spuštěna defragmentace. Však počítač pracuje pomaleji a proces defragmentace restartuje, pokud se změní obsah jednotky jsou defragmentace.

Chcete-li spustit nástroj Defragmentace disku, použijte následující kroky:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na příkaz systému nástroj s a potom klepněte na příkaz Defragmentace.
  2. Klepněte na jednotku, kterou chcete defragmentovat, klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Ano.

Zobrazí reagovat na 10 procent

V systému Windows 98 spuštěna defragmentace procesu optimalizace obvykle během první 10 procent proces defragmentace. Proces trvá doba závisí na počtu a velikosti programy být optimalizován. Může se zobrazit jako počítač neodpovídá. Pokud jste spustili defragmentace dříve bez problému a převedeny FAT32 a jsou nyní nutnosti problému, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
238165Defrag chybová zpráva: ID no: DEFRAG00205
Další informace o řešení potíží defragmentovat disk klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
218160Po výběru disk defragmentovat zablokuje Defragmentace disku
186978"Z jednotky obsah změněn: restartování.. „ Zpráva použití nástroje Defragmentace disku

Vlastnosti

ID článku: 186171 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB186171 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:186171

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com