Ako vytvoriť spúšťaciu disketu systému Windows 98 zo systému MS-DOS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 186300
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje ako sa systém Windows 98 spúšťaciu disketu zo systému MS-DOS. To môže byť potrebné, ak nemôžete spustiť systém Windows 98 normálne, ale môžete Spustite počítač v príkazovom riadku a pevný disk. Toto môže byť taktiež nevyhnutné, ak máte prenosný počítač, ktorý má disk CD-ROM jednotky a disketová jednotka že sú zameniteľné.

DALSIE INFORMACIE

Chcete, aby systém Windows 98 spúšťaciu disketu zo systému MS-DOS, použite nasledovný postup:
 1. Reštartujte počítač, stlačte a podržte kláves CTRL, kým Ponuku po spustení systému Windows 98 sa zobrazí, a potom vyberte iba príkazový riadok z ponuky pri spustení.
 2. Vložte prázdnu, sformátovanú disketu do jednotky A.
 3. Zadajte nasledovné príkazy a po každom príkaze kláves ENTER:

  CD windows\command
  Smartdrv.exe
  Bootdisk a:


  Poznámka: Smartdrv.exe nie je potrebné vytvoriť systém Windows 98 spúšťaciu disketu. Používa sa len na rýchlosti vytvorenie spúšťacej diskety.
 4. Podľa pokynov na obrazovke dokončite tvorby štarte disku.

Vlastnosti

ID článku: 186300 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB186300 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:186300

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com