Terminálový Server nastavenia databázy registry pre aplikácie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 186499 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje nastavenia databázy registry, ktoré je možné používané na modifikovanie chovanie aplikácie na terminálový Server počítači.

DALSIE INFORMACIE

Ovládanie vykonanie aplikácie v spustiť režim

Niekoľko bity kompatibility môžete nastaviť pre podanie žiadosti cesta databázy Registry alebo súbor .ini zmeniť ako terminálový Server počítači spracuje Zlučovanie uplatňovanie inicializačných údajov, keď relácie v spustiť režim. Tieto bity kompatibility sú nastavené v databáze registry pod nasledovným podkľúč:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Terminal Server\Compatibility
Existujú tri samostatné kľúče pre aplikácie, ini súbory a položky databázy registry podľa tejto cesty databázy registry.

Predvolené nastavenia pracovať pre väčšinu aplikácií, ale môžu byť ďalšie naladení pomocou Tieto bity kompatibility.

UPOZORNENIE: Tieto bity kompatibility by malo zmeniť, len ak aplikácia nepracuje správne.

Prvý súbor kompatibility bity udáva verziu aplikácie v nastaveniach. Nie všetky kombinácie sú užitočné (napríklad žiadosť MS-DOS robí register hovorov). Pretože nie je zadaná cesta k súboru a násobok aplikácie môžu používať rovnaký názov súboru (napríklad súbor Setup.exe alebo Install.exe sú teraz pravidelne využívané na programy na inštaláciu), zadať typ aplikácie na pomoc uistite sa, že nastavenia kompatibility neovplyvnia ostatné aplikácie s rovnakým názvom súboru.

Určiť hodnotu reťazca Pridanie hodnoty bity, ktoré chcete nastaviť. Napríklad, vrátiť meno používateľa namiesto názvu počítača pre 16-bitové a 32-bitové verzie Myapp.exe, vytvoriť podkľúč v databáze registry vykonaním nasledujúcich kroky.

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows
 1. Spustite Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE \Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Terminal Server\Compatibility\Applications\Myapp
 3. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty, a zadajte nasledovné informácie:
  Hodnota meno: vlajky
  Typ: REG_DWORD
 4. V Údaje Zadajte hexadecimálne hodnoty 11 C (pridať 0x00000004 pre 16-bitové Windows aplikácie, pridajte 0x00000008 pre 32-bitové aplikácie systému Windows, pridajte 0x00000010 na Vráti meno používateľa namiesto názvu počítača a pridať 0x00000100 na vypnúť databázy registry mapovanie).

Aplikácie

Tieto bity kompatibility vplyv na uplatňovanie keď to je spustený. Sú umiestnené v nasledovnom podkľúči databázy registry (kde Názov aplikácie je názov spustiteľného súboru aplikácie):
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Terminal Server\Compatibility\Applications\Názov aplikácie

Bity kompatibility

 • Uplatňovanie systému MS-DOS: 0x00000001
 • Uplatňovanie systému OS/2: 0x00000002
 • 16-Bitová aplikácia Windows: 0x00000004
 • Windows 32-bitová aplikácia: 0x00000008
 • Návrat používateľské meno namiesto názvu počítača: 0x00000010
 • Vrátiť terminálový Server stavať číslo: 0x00000020
 • Vypnutie mapovania databázy registry pre túto aplikáciu: 0x00000100
 • Nie nahrádzať používateľ adresár systému Windows: 0x00000400
 • Obmedziť hlásené pamäte: 0x00000800
Použite "návrat meno používateľa namiesto názvu počítača" bit pre aplikácie, ktoré používajú názov počítača ako jedinečný identifikátor. Návrat používateľ je meno uplatňovanie a poskytuje jedinečný identifikátor každému používateľovi žiadosti.

Použite "vypnúť databázy registry mapovanie na tento uplatnenie"trochu zachovať iba jednu globálnu kópiu databázy registry premenných, sa používajú v žiadosti.

Ak "nie nahrádzať používateľa systému Windows adresár"bit nastavený, zachováva adresára SystemRoot pre GetWindowsDirectory API hovory. Ak tento bit nie je nastavený, všetky cesty Windows adresári sú nahradené cestu k adresáru používateľa systému Windows.

.Súbory INI

Tieto bity kompatibility kontroly šírenia súbor .ini. Sú umiestnené v nasledovnom podkľúči databázy registry (kde Inifile je názov súboru .ini):
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Terminal Server\Compatibility\IniFiles\Inifile

Bity kompatibility

 • 16-Bitová aplikácia Windows: 0x00000004
 • Windows 32-bitová aplikácia: 0x00000008
 • Synchronizovať súbor .ini používateľa na verziu systému: 0x00000040
 • Nie nahrádzať používateľ adresár systému Windows: 0x00000080
Ak je bit "Synchronizovať používateľa ini súbor na verziu systému" nastaviť, dodáva nové položky z predlohy .ini systém súborov pri žiadosti je spustený, ale neodstráni všetky existujúce údaje v súbore .ini používateľa. Ak nie je tento bit nastavený, prepíše súbor .ini používateľa, ak je starší ako systém predlohy ini súbor.

Ak "nie nahrádzať používateľa systému Windows adresár"bit nastavený, zachováva adresára SystemRoot pre cesty k súborom v súbor .ini keď systém hlavnú verziu súboru .ini sa skopíruje do adresár Windows používateľa. Ak nie je tento bit nastavený, nahradí všetky cesty k Windows adresár s cestou k adresáru používateľa systému Windows.

Cesty databázy Registry

Tieto bity kompatibility kontrolu databázy registry množenie. Sú umiestnené v nasledovnom podkľúči databázy registry (kde Názov_cesty je cesta databázy registry v kľúči HKEY_CURRENT_USER\Software):
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Terminal Server\Compatibility\RegistryEntries\Názov_cesty

Bity kompatibility

 • Windows 32-bitová aplikácia: 0x00000008
 • Vypnutie mapovania databázy registry pre aplikáciu: 0x00000100
Ak "Vypnúť mapovanie databázy registry pre aplikáciu" bit nastavený, nových položiek z obrazu predlohy databázy registry systému sa nepridajú do databázy registry používateľa. Okrem toho systém sa neodstránia všetky existujúce údaje v databáze registry používateľa. Ak nie je tento bit nastavený, systém odstráni a ak sú staršie ako údaje predlohy databázy registry systému údaje sa prepíšu údaje databázy registry používateľa. Ak nie je nastavený bit, systém tiež pridá akékoľvek nové kľúče v databáze registry používateľa.

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
186514Terminálový Server nepodporuje indikátorových zariadenia

Vlastnosti

ID článku: 186499 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB186499 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:186499

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com