Ověřovací zařízení chování v Terminálové službě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 186514 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Ověřovací zařízení (hardwarový klíč) umožňuje uživatelům řídit různé problémy licencí. Softwaru, který je napsán tak, aby použití ověřovacích zařízení (hardwarový klíč) je obvykle také licencována pro použití jednoho uživatele na jednom počítači.

Terminálový server je určena k chovat jako více pracovních stanic systému Windows. Uživatelé ověřovacích zařízení (hardwarový klíč) musí splňovat všechny požadavky správy licencí. Další pomoc získáte od oddělení vývoje ověřovacích zařízení.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 186514 - Poslední aktualizace: 25. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB186514 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:186514

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com