Popis nástroje Automatické Agent (Asd.exe) přeskočit ovladač

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 186588 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje nástroj Automatické přeskočení zavádění ovladačů (Asd.exe) v systému Windows 98 a Windows ME.

Další informace

Automatické přeskočení zavádění ovladačů identifikuje zařízení, která může způsobit Windows 98 nebo Windows ME přestane reagovat (zablokuje se) při spuštění počítače a tak, aby jejich jsou vynechána při dalším restartování počítače je zakáže.

Spuštění automatické ovladačů přeskočit, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na položku Systémové nástroje, klepněte na položku Systémové informace a klepněte v nabídce nástroje Automatické přeskočení zavádění ovladačů.

Další informace o použití nástroje Systémové informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
ČLÁNEK ID: 184075
TITLE: Popis nástroje Systémové informace (Msinfo32.exe)

Pomocí automatické přeskočení zavádění ovladačů jsou uvedeny všechny zařízení nebo operace spuštění se nezdařilo. Pomocí automatické přeskočení zavádění ovladačů můžete povolit libovolné zařízení byla předtím zakázána a systém Windows se potom pokusí použít zařízení při dalším restartování počítače. Toto zařízení nebo operace nespustí správně, přestane počítač reagovat.

Pokud pro třetí čas potom restartujte počítač, zabrání automatické přeskočení zavádění ovladačů zařízení nebo operace spuštění a klepněte na tlačítko Podrobnosti k identifikaci operace nebo zařízení, který provede není správně spustit a zobrazit navržené kurzu akce při spuštění počítače.

Automatické přeskočení zavádění ovladačů nelze najít žádné chyby, může se zobrazit zpráva informující tak a klepněte na tlačítko OK ukončete automatické přeskočení zavádění ovladačů.

Poznámka: Zařízení zakázáno automatické přeskočení zavádění ovladačů povolit spouštění systému Windows jsou zaznamenány do souboru Asd.log.

Vlastnosti

ID článku: 186588 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB186588 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:186588

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com