Otomatik atlama sürücüsü Aracısı (asd.exe) aracının açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 186588 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows 98 ve Windows Millennium Edition (Me) otomatik atlama sürücüsü Aracısı aracını (asd.exe).

Daha fazla bilgi

Otomatik atlama sürücüsü Aracısı, Windows 98 veya Windows Me (askıda kalabilir), bilgisayarınızı başlattığınızda, yanıt vermemeye başlamasına neden olan aygıtları tanımlar ve devre dışı, ardından bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda atlanır, daha sonra bırakır.

Otomatik atlama sürücüsü başlatmak için <a0></a0>, Başlat'ı tıklatın, Programlar'a, Donatılar'ın üzerine gelin, Sistem Araçları'nın üzerine gelin, Sistem Bilgileri'ni tıklatın ve sonra Araçlar menüsünden otomatik atlama sürücüsü Agent'ı tıklatın.

Microsoft Sistem Bilgisi aracını kullanma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
184075 MAKALEYI KIMLIĞI:
: BAŞLıK Microsoft Sistem Bilgisi (Msinfo32.exe) aracının açıklaması

Otomatik atlama sürücüsü Aracısı tarafından tüm aygıtların veya başlatmak için başarısız olan işlemleri listelenir. Daha önce devre dışı herhangi bir aygıtı etkinleştirmek için otomatik atlama sürücüsü Aracısı'nı kullanabilirsiniz ve sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın, aygıtı kullanmak Windows sonra çalışır. Bu aygıt veya işlemi düzgün başlatılamazsa, bilgisayarınız yanıt vermiyor.

Otomatik atlama sürücüsü Aracısı, aygıtı veya çalışan işlem üçüncü bir süre sonra bilgisayarınızı yeniden başlatırsanız, engeller ve bilgisayarınız yeniden başlatıldığında, değil doğru başlatın ve sonra da önerilen eylemi görüntülemek aygıt ve işlemi tanımlamak için Ayrıntılar'ı tıklatın.

Otomatik atlama sürücüsü aracı hata bulamazsa, bunu belirten bir ileti alabilirsiniz ve, sonra otomatik atlama sürücüsü Aracısı çıkmak için Tamam'ı tıklatın.

Not: Otomatik atlama sürücüsü Windows'un başlamasına izin vermek için aracı tarafından devre dışı aygıt asd.log dosyasında kaydedilir.

Özellikler

Makale numarası: 186588 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB186588 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:186588

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com