הבנת פרוטוקול שולחן עבודה מרוחק (RDP)

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 186607
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מתאר שולחן בפרוטוקול מרוחק (RDP) לשימוש התקשורת בין שרת מסוף לקוח שרת המסוף. RDP אנקפסולציה ומוצפנת בתוך TCP.

מידע נוסף

הבנת פרוטוקול שולחן עבודה מרוחק (RDP)

פרוטוקול שולחן עבודה מרוחק מבוסס על, ואם הוא הרחבה של T-120 משפחה של תקנים פרוטוקול. מאפשר יכולת פרוטוקול רב-ערוצי הפרד בין ערוצים וירטואלי עבור הנושאות נתונים מצגת, התקן טורי תקשורת, רישוי מידע, נתונים (באמצעות לוח המקשים, מוצפנים מאוד עכבר פעילות), וכן הלאה. כפי RDP הוא הרחבה של ליבה T.Share פרוטוקול, מספר יכולות נשמרים כחלק RDP, כזה כתכונות ארכיטקטוני הדרושים לתמיכה (multiparty רב נקודתי הפעלות). מאפשרת העברת נתונים רב נקודתיות נתונים מיישום להיות נמסרה ב "בזמן אמת" לגופים מרובים מבלי לשלוח אותם נתונים בכל הפעלה בנפרד (לדוגמה, לוח ציור וירטואלי).

במהדורה זו הראשונה של Windows Terminal Server, עם זאת, איננו בריכוז על מתן לנקודה אמין, מהיר (יחיד- תקשורת הפעלה). ערוץ אחד בלבד של נתונים ישמש הראשונית שחרור של Terminal Server 4.0 ואולם הגמישות של RDP מעניק רב של מקום עבור פונקציונליות במוצרים עתידיים.

סיבה אחת Microsoft החליט ליישם RDP עבור קישוריות מטרות בתוך Windows NT Terminal Server הוא שהיא מספקת מאוד בסיס להרחבה שממנו ייבנה יכולות רבות יותר. הסיבה לכך היא RDP מספק 64,000 ערוצים נפרדים עבור שידור נתונים. עם זאת, פעילויות השידור הנוכחי משתמש רק ערוץ אחד (עבור לוח מקשים, עכבר, מצגת ונתונים).

כמו כן, RDP נועד לתמוך סוגים רבים ושונים של טופולוגיות רשת (כגון ISDN, כלי חרס רבים בפרוטוקולי LAN כגון IPX NetBIOS, tcp/IP, וכן הלאה). הגירסה הנוכחית של RDP יופעלו רק באמצעות tcp/IP, אך, עם משוב של לקוחות, תמיכה בפרוטוקולים אחרים עשויים להתווסף בעתיד גירסאות.

פעילות המעורבים בשליחה וקבלה של נתונים באמצעות מחסנית RDP זהה למעשה הסטנדרטים מודל OSI משכבה שבע עבור משותף LAN לרשת היום. נתונים מתוך יישום או שירות שישודרו הוא הועבר עד ערימות פרוטוקול, sectioned, המופנות אל ערוץ (דרך MCS), מוצפנים, גולש, ממוסגרת, אריזת אל רשת בפרוטוקול, שתמען ותשלים הנשלחים חוט כדי לבסוף לקוח. הנתונים שהוחזרו פועלת באותה הדרך רק בכיוון ההפוך, עם מנה כעת שהוסרו הכתובת שלו, לאחר מכן unwrapped, לפענח, וכן הלאה עד ליישום לשימוש מוצגים הנתונים. מפתח חלקים שינויים מחסנית פרוטוקול להתרחש בין שכבות הרביעי ואת השביעי, כאשר הנתונים מוצפנים, גולש ו ממוסגרת, המופנות אל ערוץ ו תקבל עדיפות גבוהה.

אחת מנקודות המפתח עבור מפתחי יישומים הוא, באמצעות RDP, Microsoft יש המופשטים דרכים מורכבות וייחודיות של להתעסק עם הפרוטוקול לא נמצא מחסנית. הדבר מאפשר להם לכתוב פשוט נקי, מעוצב היטב, בעלי תפקוד תקין יסתנכרנו יישומי 32 סיביות, ולאחר מכן הערימה RDP המיושמים על-ידי המסוף שלו חיבורי לקוח ושרת מטפל יתר.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן בו פועלים יישומים ב- Terminal Server ומה עליך להיות מודע בעת פיתוח יישומים עבור מסוף Windows תשתית השרת, חפש ב "מיטוב יישומים עבור Windows NT נייר לבן server 4.0, Terminal Server Edition". ארבעה רכיבים שווה דן בתוך מופע ערימה של RDP שירות תקשורת רב נקודתי (MCSMUX), הפקד ועידה כללית (GCC), Wdtshare.sys ו- Tdtcp.sys. MCSmux ו- GCC הם חלק משפחת t.120 בינלאומי בתחום הטלקומוניקציה איחוד (ITU). הופכת את MCS עד שני התקנים: T.122, המגדיר את השירותים רב נקודתיות, ו- T.125, מציין את פרוטוקול שידור נתונים. פקדים MCSMux הקצאת הערוץ (על-ידי שידור מרובב נתונים אל ערוצים וירטואליים שהוגדרו מראש בתוך הפרוטוקול), רמות עדיפות וחלוקה של הנתונים הנשלחים. הוא למעשה מפשטת ערימות RDP מרובים לתוך ישות אחת, מתוך פרספקטיבה GCC. GCC הוא האחראי על ניהול של אלה ערוצים מרובים. GCC מאפשר יצירה ומחיקה של הפעלה משאבים חיבורים ופקדים שסופקו על-ידי MCS. כל שרת מסופים פרוטוקול (כעת, רק ICA RDP ו של Citrix נתמכים) תהיה מופע מחסנית פרוטוקול לטעון (מאזין ערימה ממתין חיבור בקשה). מנהל התקן של Terminal Server קואורדינטות ומנהלת את RDP פרוטוקול פעילות ואת מורכב רכיבים קטנים יותר, מנהל התקן RDP (Wdtshare.sys) עבור העברת UI, דחיסה, הצפנה, המסגור, ולפיכך ב, ומנהל התקן תעבורה (Tdtcp.sys) כדי לארוז את הפרוטוקול אל רשת הפרוטוקול הבסיסי, tcp/IP.

RDP פותחה יהיה תלוי לחלוטין את התעבורה המשמשת כבסיס מחסנית, במקרה זה, tcp/IP. RDP, מתבצע באופן עצמאי לחלוטין שלו מחסנית תעבורה, פירושו נוכל להוסיף אחרים תעבורה מנהלי התקנים עבור אחרים פרוטוקולי רשת, בהתאם לצורכי הלקוחות להם לגדול, עם מעט או לא שינויים משמעותיים לחלקים ובניווט של הפרוטוקול. אלה הם מרכיבים הביצועים ואת extendibility של RDP ברשת.

מאפיינים

Article ID: 186607 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
מילות מפתח 
kbinfo kbmt KB186607 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 186607

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com