MSN Money Web sitesine eriştiğinizde bazı alanlar tercihlerini ve diğer ayarları "tanımlama bilgisi" olarak bilgisayarınızın sabit diskine kaydedin

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 186773 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

MSN Money Web sitesine eriştiğinizde, bazı alanlar, tercihleri ve diğer ayarları "tanımlama bilgisi" olarak bilgisayarınızın sabit diskine kaydedin. Bu makalede, bu tanımlama bilgileri.

Daha fazla bilgi

Tanımlama bilgileri nelerdir?

Tanımlama bilgileri, bir Web sitesi, bilgisayarınızın sabit diskine kayıt tutma amaçlı aktarımları bilgi parçalarıdır. Tanımlama bilgileri Web daha yararlı gibi tercih edilen bir grafik ayarlarınızı MSN Money yatırım için belirli bir Web sitesinde tercihlerinizi hakkında bilgi depolayarak yapabilirsiniz.

MSN Money tanımlama bilgileri nasıl kullanır?

Tanımlama bilgileri, bir Web sitesindeki sayfalar arasında bilgi depolar. Yalnızca birden çok statik Web sayfaları topluluğu olan siteleri gibi MSN Money yatırım gibi, tercihler gibi bilgileri depolamak gereken: tüm haber başlıklarını veya en son olanları görmek ister veya MSN Money yatırım denetimleri veya yüklü? Bunlar belirtmek için bir tanımlama bilgisi yoksa, MSN Money yatırım doğru yüklenmişse, bilemez ve siteyi kullanma tercihlerinizi bilemez.

MSN Money yatırım da tanımlama bilgileri; bu nedenle Microsoft, en önemli kişileri özellikleridir ve geliştirilmesi gereken öğrenebilirsiniz en popüler Web sitesi alanlarını tanımlamak için kullanır. Sağlandığında telefonla daha fazla aranacağını fark Microsoft kişilerin site kullanacağı etmiştir burada, gizlilik, risk ve; bu nedenle, size verilen kullanıcıların gizlilik her zaman güvenli olduğunu sağlama edilendir. Microsoft bu çok ciddi bir şekilde davranır.

Tanımlama bilgileri nasıl çalışır?

Tanımlama bilgisi yalnızca bir geçici bilgisayarınızda bulunan bir depolama alanıdır. Normal bir yazılım geçici depolama bayt milyonlarca her zaman kullanır. Kapatamayabilirsiniz devre dışı bırakıldıysa, Web tabanlı olmayan hiçbir program belirli her kullanıcı için benzersiz bir depolama kişiler beklemeniz için korunma yazılımı zengin arabirimler için gerekli olduğundan düzgün gerçekleştirebilir. Tanımlama bilgileri Web siteleri, yapı daha fazla yatırmaya sağlayarak bu normal bir programı kullanıcı bağlamında geçici depolama gereken karmaşık işlevleri'ni başlatmak izin verir. Tanımlama bilgileri, site ve bunları özelleştirmek için yeteneğinizi özelliklerinin büyük ölçüde sınırlı olacaktır.

Tanımlama bilgisi kullanımını bir endüstri standardıdır ve birçok büyük Web siteleri müşterileri için yararlı özellikleri sağlamak için bunları kullanın. Tarayıcıların çoğu, başlangıçta, tanımlama bilgilerini kabul edecek şekilde ayarlanır. Isterseniz, sizin tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak, bunu yaparsanız, bir Web sitesinin tam anlamıyla olanağına olmayabilir. Örneğin, tanımlama bilgilerini kabul ederseniz, MSN Money yatırım abonelik hizmetleri yalnızca erişebilirsiniz.

Referanslar

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
163871MSN Money yatırım hakkında sık sorulan sorular
154360Internet Explorer ve Outlook Express'te Tanımlama Bilgileriyle İlgili Güvenlik Uyarısı İletisi Hakkında Bilgi

Özellikler

Makale numarası: 186773 - Last Review: 22 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • MSN Money
  • MSN Money Plus
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbmoneyinvest KB186773 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:186773

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com