PRB: Chybová zpráva: 403.7 Zakázáno: Je požadován klientský certifikát

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 186812 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Všem uživatelům důrazně doporučujeme upgradovat na Internetovou informační službu (IIS) verze 7.0 spouštěnou v systému Microsoft Windows Server 2008. Internetová informační služba 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.IIS.NET/default.aspx?TabId=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o navázání komunikace s webovým serverem, který vyžaduje ověření klienta, můžete obdržet následující chybové zprávy:
Chyba protokolu HTTP 403
403.7 Protokolu zakázáno: Klientského certifikátu požadováno

Příčina

K této chybě dochází, pokud zdroj, který se pokoušíte získat přístup vyžaduje, aby prohlížeč má klient certifikát protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL), který server rozpoznal. Používá se k ověření, zda máte platné uživatelské zdroje. Se žádostí o platný klientský certifikát se obraťte na správce webového serveru.

Existuje několik možných příčin tohoto problému:
 • Kořenový certifikát (certifikát kořenové certifikační autority) klientského certifikátu vydávajícího serveru není nainstalován v počítači, který je spuštění služby IIS.

  - nebo -
 • Klientského certifikátu vypršela nebo dosud nebylo efektivní doba bylo dosaženo.

  - nebo -
 • Klientský certifikát byl odvolán.

Řešení

V závislosti na příčině problému zkuste jednu z následujících akcí rozlišení:
 • Kořenový certifikát serveru do prohlížeče na serveru počítač. Spusťte nástroj příkazového řádku Iisca.exe, umístěný Inetsrv. adresář.
 • Nabytí na klientský certifikát a ověřte, že Datum a čas byl doručen. Zkontrolujte datum vypršení platnosti a ověřte, zda nevypršela platnost certifikátu.
 • Informace o skončené platnosti certifikátu vám poskytne certifikační úřad.

Další informace

Microsoft Internet Explorer 4.0 a IIS 4.0 ukládají své kořenové certifikáty do různých umístěních v registru. Nástroj Iisca.exe synchronizuje úložiště obou kořenových certifikátů.

Vlastnosti

ID článku: 186812 - Poslední aktualizace: 5. dubna 2013 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Server 3.0
Klíčová slova: 
kbprb kbprod2web kbmt KB186812 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 186812

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com