Chyba obecné ochrany použití Procomm Plus verze 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 187360 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje zobrazenou chybovou zprávu, naleznete popis dalších chybových zpráv v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
315854Centrum chybových zpráv systémů Windows 98 a Windows ME
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o zobrazení webové stránky pomocí webového prohlížeče zahrnuty Procomm Plus verze 4.0 obdržet chybě obecné ochrany (GP) v souboru Kernel32.dll.

Řešení

Tento problém vyřešit pomocí součástí systému Windows 98 namísto Procomm Plus verze 4.0 je součástí prohlížeče Internet Explorer. Použijte uvedený postup:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Programy, přejděte na položku Příslušenství a klepněte na telefonické připojení sítě.
  2. Poklepejte na telefonické připojení pro vaše připojení k Internetu (ISP) poskytovatel metadat.
  3. Pokud jste připojeni k POSKYTOVATELI, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Programy, přejděte na položku Internet Explorer a klepněte na položku Internet Explorer.
Informace o možných řešení tohoto problému požádejte QuarterDeck.

Další informace

Produkt jiného výrobce popisovaný v tomto článku vyrábí dodavatel nezávislý na společnosti Microsoft. Na výkon nebo spolehlivost tohoto produktu neposkytujeme žádnou výslovnou ani předpokládanou záruku.

Vlastnosti

ID článku: 187360 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kberrmsg kbgpf kbkern32dll kbprb KB187360 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:187360

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com