Windows 98 Kurulumu sırasında "SUWıN Uyarı SU0167" iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 187580 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 98'i yeniden denediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
SUWIN Uyarı SU0167, belirtilen dizine taşıma veya Kur'un devam edebilmesi için önce yeniden Masaüstü adlı bir dizini içerir. Kurulum Disk 1 veya Windows SETUP.TXT daha fazla bilgi için bkz: CD-ROM'u.

Neden

Bu davranış, Microsoft Windows 3. 1'den Windows 98'e yükseltiyorsanız oluşabilir x, Windows 98'i ve sonra Windows 98'i yeniden. Windows 98'i kaldırmak için önce dosya ve klasörleri masaüstündeki Windows 98'de oluşturduğunuz hata iletisi oluşur. Bunu yaparsanız, Windows 98'i kaldırdığınızda, masaüstü klasörü Windows klasöründe kalır. Zaten varsa, Windows 98 Kur bir masaüstü klasörü oluşturulamıyor çünkü, hata iletisi alırsınız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows 98'i yeniden yüklemeden önce Windows\Desktop klasörü için Windows\Old.Desktop adlandırın. Windows 98 Kur tamamlandıktan sonra dosya veya klasörlerinizi Windows\Old.Desktop klasöründen Windows\Desktop klasöre taşıyabilirsiniz. Komut isteminde Windows\Desktop klasörü yeniden adlandırmak için <a0></a0>, her satırdan sonra ENTER tuşuna basarak aşağıdaki satırları yazın:
cd\windows
Masaüstü old.desktop taşıma

Özellikler

Makale numarası: 187580 - Last Review: 27 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfaq kbprb kbsetup KB187580 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:187580

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com